Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="259240"]
Материалы на украинском языке

Весняний номер Marie Claire вийде повністю україномовним

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2020.12.03
0
Команда Marie Claire оголошує про ребрендинг глянцю, плануючи презентувати перший номер видання, який буде видано повністю українською

Команда Marie Claire оголошує про ребрендинг глянцю, плануючи презентувати перший номер видання, який буде видано повністю українською мовою за ініціативи запрошенного редактора. Цей крок став закономірним у перебудові концепції Marie Claire Ukraine.
За для того, аби зробити релонч видання,  до  команди Marie Claire запросили людину, яка з власного досвіду знає, як можна правильно презентувати автентичність України, враховуючи семантику глянцю. Саме тому запрошеним редактором першого, написаного повністю рідною мовою, видання Marie Claire стала Надія Шаповал. Ім’я цієї дівчини асоціюється із потужним національним наповненням, натхненням та концепціями етноправдивості.  

“Журнал Marie Claire — це видання з більш ніж 80-літньою світовою та більш ніж 10-літньою історією в Україні. І зараз ми стаємо свідками не тільки його масштабних змін, але реформацій всього медіаринку України. У серпні ми повністю оновили склад команди друкованого та діджитал видань Marie Claire. Зробили редизайн сайту та внесли зміни у його структуру та позиціювання. І це тільки початок якісних змін, які заплановані у Marie Claire. Звісно, вони  неможливі без сильної команди та яскравого лідера. Тому ми запросили Надію Шаповал до співпраці над Marie Claire spring issue. І впевнені, що це буде новий та унікальний досвід та кейс роботи над виданням міжнародного рівня”, Катерина Лагутіна, керівниця бренду Marie Claire  


Культурний ідеолог, засновниця власного бренду Nadiia, стиліст та модель не з чуток знає, що справжнє, глибоке та правдиве може вирости тільки з рідного коріння. Вона закінчила факультет Видавничої справи КНУ ім. Тараса Шевченка та магістратуру Instituto Marangoni Fashion Brand Management and Fashion business, а тому розуміє, як грамотно впорядкувати закони глянцю. Лише тиждень тому Надія Шаповал презентувала чергову колекцію кераміки в колаборації із брендом одягу Bevza, зробивши акцент на українській спадщині та підґрунті патріотизму. Її лінійка Tryp, натхненна Кукутені-Трипільською культурою, яка існувала на території України 6000-3000 років до н.е. Героїнями її кампанії стали звичайні бабусі, які позували у керамічних намистах.  


“Для мене це випробування — стати запрошеним головним редактором, та реформувати журнал з визначною історією у світі та в Україні. Вперше українське модне глянцеве видання перейде на українську мову у друці. Ми зробимо Ukrainian Issue—Український випуск, котрий у наші буремні часи, сподіваюсь, увійде в історію української модної індустрії. Журнал буде публікуватися 4 рази на рік, що дозволяє нам перейти на формат table book, і обговорювати глибокі соціально-культурні теми. У моїх планах залучити молодь до створення текстів для сайту і сформувати коло свідомих читачів, котрі щиро цікавляться модою, культурою та життям, і не є байдужими до соціальних проблем”, — Надія Шаповал, запрошений головний редактор Marie Claire.


Команда Marie Claire переконана, що таке своєрідне та запальне доповнення в особі Надії Шаповал додасть журналу не лише сучасності та свіжого погляду на важливі речі, але і її особливу енергетику.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x