Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260632"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчений розповів, що існує два рівні захисту від коронавирусу

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.12.29
0
Вчені продовжують підіймати тему захисту від коронавірусу. Своєю думкою про здатність організму протистояти інфекції поділився м

Вчені продовжують підіймати тему захисту від коронавірусу. Своєю думкою про здатність організму протистояти інфекції поділився медик Андрій Цвєтков.

Два вида защиты от коронавируса

Джерело: freepik

Захищатися від вірусних хвороб людини допомагають два рівні імунної системи — вроджений і набутий імунітет. Про це розповів кандидат медичних наук Андрій Цвєтков.




«Уроджений імунітет є першим захисним бар’єром для будь-якої інфекційної патології. Специфічний імунітет (придбаний протягом життя — прим. ред.) — це другий бар’єр, другий рівень», — цитує радіо Sputnik Цвєткова.

При цьому лікар відзначає, що другий рівень захисту отримати можна за допомогою вакцинації, яка посприяє виробленню «блокування» певної інфекції.


Особенности иммунитета

Джерело: freepik

Але якщо імунна система працює слабо, вакцина може не дати стовідсотковий результат. Як пояснив учений, другий рівень захисту повинен лише посилювати імунітет і допомагати організму боротися з загрозою.

Варто відзначити, що поки фахівці продовжують працювати над створенням ефективної вакцини. Лише вона, на думку більшості епідеміологів, здатна завершити поширення COVID-19. Поки препарату немає, залишається продовжувати слідувати всім заходам профілактики зараження.


Нагадаємо, в кінці грудня Всесвітня організація охорони здоров’я попередила, що закінчення пандемії в найближчі місяці чекати не варто. На зниження захворюваності піде більше часу. За словами представниці відомства Меліти Вуйнович, ситуація з коронавірусом покращиться, коли ми «навчимося жити з цим вірусом», а не будемо «дозволяти йому керувати життям». «Вірус знаходиться в популяції, він не має наміру нікуди йти, він залишиться тут, як і інші віруси».


Бережіть здоров’я і слідуємо заходам індивідуального захисту!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x