Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220570"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

3 помилки, коли вівсянка може бути небезпечна

Old date:
Current date: 2021.04.11
New date: 2019.07.31
0
Вівсянка - продукт-фаворит серед дієтологів, який вони рекомендують всім, хто піклується про своє здоров'я і раціон. Але в ході неда

Вівсянка — продукт-фаворит серед дієтологів, який вони рекомендують всім, хто піклується про своє здоров’я і раціон. Але в ході недавніх досліджень були отримані невтішні результати, фахівці з’ясували, що налягаючи вівсянку можна набрати зайві кілограми!

вівсяна каша користь

Джерело: instagram @happydoctormk

Ще з дитинства нам відомо, що вівсянка — дуже цінний і корисний продукт. Нас годували нею в садах, школах, а в дорослому житті дієтологи і фітнес-тренери співають їй дифірамби, і тут раптом — вівсянка, виявляється, несе небезпеку для красивої фігури.

Вівсяна каша — старовинна страва, яке в пошані у багатьох країн і народів. А як же по-іншому? Крупа ситна, доступна, та ще й корисна. У ній міститься магній, кальцій, залізо, калій, фосфор і цинк! Просто фабрика вітамінів. Але є одне велике АЛЕ.

Група вчених-дієтологів з США з’ясувала, що дійсно корисною вівсяна каша може бути тільки за умови, що її будуть правильно вживати і готувати.

вівсянка користь

Джерело: Burda Media

Три секрети, щоб вівсянка несла користь, а не шкоду.

СЕКРЕТ №1

Вівсянку слід вживати лише на сніданок, в кількості не більше чотирьох столових ложок за один прийом. В першу чергу каша багата вуглеводами, а їх велика кількість сприяє появі зайвих кілограмів і жирових відкладень. Тому, якщо ви прагнете до красивої фігури і хочете швидко схуднути, не забувайте це важливе правило!

СЕКРЕТ №2

Вівсяна каша корисна тільки в тому випадку, якщо ви не додали в неї значну порцію масла, кілька ложок цукру, шоколад, мед та інші ласощі. Якщо класична пісна каша перетворилася у щось типу мюслі, то про всі її цінні якості можна забути, при цьому зайва вага і об’єм в області талії вас довго чекати не змусять. Хочете схуднути — вживайте пісну вівсянку!

користь вівсяної каші

Джерело: Burda Media

СЕКРЕТ №3

Перш ніж переходити на вівсянку і вживати цю кашу щоранку, порадьтеся з лікарем. При певних захворюваннях шлунково-кишкової сфери вівсяна крупа — скоріше ворог, ніж друг. Ну, а якщо каша з дитинства вам дозволена і ви вживаєте її правильно, то можете бути спокійні. Красива фігура, а також профілактика гіпертонії і діабету вам забезпечені!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: