Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254342"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені встановили 6 типів тяжкості коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2020.09.14
0
Британські вчені зробили нове відкриття про коронавірусну хворобу. На цей раз фахівці з'ясували типи COVID-19 в залежності від симпто

Британські вчені зробили нове відкриття про коронавірусну хворобу. На цей раз фахівці з’ясували типи COVID-19 в залежності від симптомів та тяжкості перебігу хвороби.

Коронавирус: новые данные ученых

Джерело: freepik

Дослідження проводили вчені Королівського коледжу Лондона. Вони зібрали нові дані про коронавіруси за допомогою спеціального додатку для спостереження за симптомами захворювання у 1600 пацієнтів США та Велікобрітаніі.
Такім чином британці виявили 6 типів COVID-19, які допоможуть медикам при наступних хвилях пандемії краще прогнозувати перебіг хвороби у пацієнтів — хто знаходиться в групі ризику та кому потрібна госпіталізація.

Усі типи відрізняються симптомами та важкістю перебігу коронавірусу. Всього їх виділили шість.


«Як грип», але без температури

Перший грипоподібний тип без лихоманки характеризується головним та м’язовим болями, втратою нюху, кашлем, болями в горлі й грудях.

«Як грип», але з температурою

Друга грипоподібна форма, але вже з лихоманкою включає в себе вже згадані раніше ознаки, а також захриплість, зниження апетиту та сильне підвищення температури.


Типы коронавируса по тяжести и симптомам

Джерело: freepik

Шлунково-кишкова форма

Як з’ясували вчені, в цій формі хворі страждають від головного болю, втрати апетиту та нюху, температури, болі в грудях й горлі, а також діареї. При цьому кашель відсутній. Наступні три типи відзначаються як важкі й розділені на три рівні.

Важка форма. Перший рівень

Тут вчені виділяють наступні симптоми: втома, лихоманка, втрата нюху, головний біль, кашель, захриплість, біль у грудях.

Коронавирус новости

Источник: freepik

Важка форма. Другий ступінь

Другий ступінь протікання коронавірусу у важкій формі відрізняється такими ознаками: головний біль, лихоманка, кашель, хрипота, втрата апетиту, втрата нюху, біль в горлі, біль в грудях, сплутаність свідомості


Важка форма коронавируса. Третій ступінь

Третій важкий рівень включає в себе вже згадані симптоми попередніх форм захворювання: головний біль, температу, хрипота, біль в горлі, кашель, втрата нюху, втрата апетиту, біль у грудях, втома, біль у м’язах, сплутаність свідомості, задишку, біль в животі, діарею.

Виходячи з даних британських вчених, ключовими симптомами важкої форми протікання коронавірусу у хворого є біль в животі, сплутаність свідомості та діарея.


Типы и формы коронавируса

Джерело: freepik

Завдяки новим даним за симптоматикою, впевнені фахівці, можна передбачити ступінь протікання хвороби у пацієнта і тим самим уникнути розвитку небезпечних для життя ускладнень. Як пояснила співавтор дослідження, доктор Клера Стівенс, аналіз даних дає можливість діяти на випередження в лікуванні хворих COVID-19. Тобто, якщо в перші п’ять днів визначити, до якого типу захворювання відноситься пацієнт, можна підібрати для нього підходяще лікування та уникнути ризиків серйозного розвитку хвороби.


Нагадаємо, раніше британські вчені назвали довгострокові симптоми COVID-19. Вони зуміли з’ясувати, які ознаки коронавірусу продовжують турбувати людей навіть після одужання. Серед таких виявилися: проблеми зі слухом, стійка втрата смаку або нюху, м’язові болі й болі у суглобах, сильна втома та багато інших.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x