Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="241225"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені визначили точний інкубаційний період коронавируса

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2020.03.27
0
Фахівцям вдалося дізнатися, через скільки часу проявляються симптоми коронавіруса у людини. Більше про точний інкубаційний періо

Фахівцям вдалося дізнатися, через скільки часу проявляються симптоми коронавіруса у людини. Більше про точний інкубаційний період захворювання читайте в статті.

коронавірус, інкубаційний період коронавіруса,

Джерело: pexels.com

Коронавірус став світовою пандемією і забрав уже чимало життів. Багато великих країни, в тому числі і Україна, зараз знаходяться на карантині, щоб знизити поширення інфекції серед населення.
При цьому кількість хворих продовжує збільшуватися. Причиною тому стає недотримання інкубаційного періоду. Багато хто з нас навіть не уявляють, що є переносниками COVID-19! На щастя, вченим вдалося з’ясувати точний період від зараження до прояву симптомів.

коронавірус, інкубаційний період коронавіруса,

Джерело: pexels.com

Справа в тому, що ознаки коронавірусної інфекції можуть проявлятися не відразу. Якщо ви приїхали з відпочинку з іншої країни, де вирує пандемія, або ж контактували з хворим, важливо самоізолюватись на період інкубації.


Для тих, хто не в курсі, інкубаційний період має на увазі час від моменту зараження до прояву симптомів хвороби.

Медики дізналися точний відрізок часу прояви недуги. Дослідження проводилося серед кількох тисяч пацієнтів, щоб визначити середній інкубаційний період коронавиіруса.


Що з’ясували вчені?

Як з’ясувалося в ході проведених аналізів, найчастіше COVID-19 виявляється через 5,1 дня після зараження людини. При цьому у багатьох він дає про себе знати через 7-8 і навіть 11 днів після інфікування.

В цілому ми можемо сказати, що у 99,7% людей коронавірус проявляється протягом 11,5 днів після зараження, але залишається ще 2,5% людей, у яких ознаки інфекції з’являються через 14 днів.

— констатували дослідники.


Таким чином, призначений карантин тривалістю від 14 днів і більше для громадян в групі ризику і простих людей є ідеальним варіантом, щоб виявити хворобу.

Що робити, якщо відчули симптоми?

коронавірус, інкубаційний період коронавіруса,

Джерело: pexels.com

У коронавіруса є кілька очевидних ознак — загальна слабкість, сильний головний біль, озноб, утруднене дихання, нежить і сухий кашель. При прояві згаданих симптомів дуже важливо швидше ізолювати себе від близьких, щоб нікого не заразити.


Як такого лікування коронавіруса немає. Потрібно дотримуватися постільного режиму, пити багато теплої води і уважно стежити за своїми симптомами і станом організму.


Перш за все з приводу терапії проконсультуйтеся з особистими лікарем або зверніться в амбулаторію. Якщо стан погіршується, дихати стає важче, температура стрибнула вище 38 градусів, з’явилася задишка, терміново викликайте швидку допомогу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x