Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="253657"]
Материалы на украинском языке

Вчені створили прилад для миттєвого виявлення COVID-19

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2020.09.03
0
Стало відомо, що американські медики працюють над створенням приладу для виявлення коронавірусу за хвилини. Кажуть, це краще експ

Стало відомо, що американські медики працюють над створенням приладу для виявлення коронавірусу за хвилини. Кажуть, це краще експрес-тестів!

Как выявить коронавирус

Джерело: freepik

Однією з ключових проблем пандемії коронавірусу є неефективність та тривалий термін проведення підтверджуючих захворювання тестів. Багато медики вже відзначали, що від швидкості тестування залежить правильний розподіл хворих в інфекційному відділенні, а також початок лікування. Якби цієї проблеми не існувало, рівень захворюваності та завантаженості лікарень значно знизився.
10 ВЕСЕЛИХ ВПРАВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НАВЧИТИ ДИТИНУ ПЛАВАТИ⇒

Саме тому вчені щосили працюють над створенням миттєвого способу виявлення коронавірусу в організмі людини. І, судячи з останніх новин зі світу науки, вже в цьому досягли успіху! Так, фахівці з Університету Джорджа Вашингтона заявили про виробництво маленького пристрою, який допоможе лікарям «миттєво» діагностувати ковідну хворобу та відслідковувати у пацієнтів її поширення за допомогою смартфонів!

Ученые создали прибор для мгновенного выявления COVID-19

Джерело: freepik

Сам прилад, як повідомляється, нагадує покритий тонким шаром золота волосок. У його функції входить аналіз відбиття світла від золотого шару. При зчепленні з іншими молекулами, як газ, пристрій відображає світло по-іншому. Що саме вплинуло на ці зміни визначає штучний інтелект.


Фахівці вирішили переробити прилад, налаштувавши його на розпізнавання інфекції COVID-19. Тепер золотий шар при контакті з реагентом або розчином з SARS-CoV-2 буде об’єднуватися зі специфічними білками, а камера смартфона допоможе виявити оптичну зміну і тим самим підтвердити наявність вірусу в організмі людини.

Что защищает от коронавируса

Джерело: freepik

За словами одного з розробників Джина Джордана, за допомогою цього приладу лікарі зможуть виявити коронавірус буквально за лічені хвилини і без тривалих лабораторних досліджень:


«Це дозволить медикам відразу ж визначати, чи потрібно ізолювати людину, а також дізнатися, з ким вона контактувала, щоб відстежити поширення вірусу».


Звичайно, «миттєвий» прилад для обчислення заражених був би в наші дні особливо доречним. Але поки про ефективність пристрою говорити рано. На даному етапі він ще знаходиться в розробці і не пройшов всі перевірки. Найближчим часом американським вченим доведеться зрозуміти, яка кількість коронавірусних частинок викликає видиму реакцію, чи виявить прилад ковід, якщо у пацієнта вже є хронічні хвороби та багато іншого.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x