Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254035"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені розповіли про проблему, до якої призведе вакцина від коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2020.09.09
0
Вакцина від коронавірусу може вийти вже взимку 2020 року за екстреним схваленням у США. Однак з випуском імунного препарату медики м

Вакцина від коронавірусу може вийти вже взимку 2020 року за екстреним схваленням у США. Однак з випуском імунного препарату медики можуть мати несподівану проблему — нестачу шприців, яка загубить всю вакцинацію.

Вакцина от коронавируса

Джерело: freepik

До такого висновку фахівці прийшли, вивчивши виробництво шприців у США. Компанії виділяють близько 663 млн коштів для уколів в рік, а для вакцинації населення від коронавірусу потрібно ще приблизно 850 млн.
Брак шприців може серйозно підірвати систему імунізації. Медики переконані, щоб покрити весь попит тільки в Штатах, необхідно подвоїти потужність виробництва. Однак в короткі терміни зробити ще одну масштабну поставку неможливо.

«Ми говоримо урядам по всьому світу, що якщо ви плануєте провести програму імунізації від Covid-19, вам потрібно замовити їх зараз, а не чекати, поки буде готова вакцина. Наш базовий рівень вже обчислюється кількома мільярдами, і навіть в такому масштабі ми не можемо, скажімо, зробити ще 100 мільйонів у цьому місяці. Ось чому ми дуже активно роз’яснюємо уряду, що потрібно розміщувати замовлення прямо зараз », — розповів Трой Кіркпатрік, представник виробника медичного обладнання Becton, Dickinson & Co.


Проблема вакцины от коронавируса

Джерело: freepik

Ще одна проблема — ймовірна нестача самої вакцини від коронавірусу, яку вчені прогнозують у другій і третій хвилях ковіда в 2021 році. Вчені Центру американського прогресу підрахували, що США буде потрібно 462 млн доз вакцини для створення колективного імунітету, а також шприці для транспортування вакцини.

«На першому етапі у нас буде достатньо, тому що ми не збираємося вакцинувати мільярди людей, ми як і раніше збираємося вакцинувати сотні мільйонів людей. На другому і третьому етапі все ускладнюється», — пояснив Прашант Ядав, старший науковий співробітник Center for Global.


За даними аналітиків, виробники зможуть випустити до 1 млрд. вакцин до кінця 2020-го і, якщо ті будуть схвалені, 9 млрд у 2021 році. І ось тут і виникає проблема з виробництвом шприців, адже дестрібюторам доведеться працювати на знос в короткі терміни, щоб задовольнити попит.

Новости про коронавирус

Джерело: freepik

Багато в чому потреба у великій кількості шприців викликана самим коронавірусом. Як переконані експерти, вакцинація не буде тривати вічно. Оскільки навіть пацієнти, що перехворіли на ковід знову заразяться інфекцією, ймовірно, людям доведеться робити повторне щеплення.


До слова, виробництвом вакцини від коронавірусу зараз займаються відразу три зарубіжних компанії. Всі вони вже поступово проводять треті стадії клінічних випробувань своїх препаратів для людей. Серед них: AstraZeneca, яка працює з Оксфордським університетом в Англії, Moderna в команді з Національними інститутами охорони здоров’я США та альянс Pfizer/BioNTech.


Результати тестування ще не були оприлюднені, оскільки спостереження за пацієнтами-учасниками може проводитися кілька місяців. При цьому американський уряд не виключає екстрене схвалення препаратів ще до завершення всіх тестів. Таким чином вони хочуть імунізувати людей в групі смертельного ризику.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x