Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220440"]
Материалы на украинском языке

Вчені розповіли, чому не можна набирати воду в пластикові пляшки

Old date:
Current date: 2022.01.18
New date: 2019.07.30
0
Влітку ми відчуваємо спрагу сильніше і п'ємо більше рідини, ніж зазвичай. Часто для того, щоб прихопити воду з собою в дорогу, на пля

Влітку ми відчуваємо спрагу сильніше і п’ємо більше рідини, ніж зазвичай. Часто для того, щоб прихопити воду з собою в дорогу, на пляж, прогулянку з дитиною ми використовуємо пластикову пляшку в якості контейнера для рідини. І робимо неправильно!

 чому не можна набирати воду в пластикові пляшки

Джерело: Shutterstock

Вчені стверджують, що в кожній пластиковій пляшці без рідини утворюються непомітні людині мікротріщини. Останні є середовищем для скупчення мікробів і утворення грибка. Найнебезпечніший серед них кишковий вірус — норовірус.
З точки зору експертів, абсолютно неважливо, скільки разів ви помиєте пляшку в раковині або посудомийній машині після її первинного використання, віруси все одно будуть розмножуватися.

Канадські вчені провели експеримент, вони дослідили 84 пляшки з водою, які беруть з собою учні молодших класів з дому. У більшій половині пластикової тари медики виявили норовірус, його концентрація перевищувала норму.


 чому не можна набирати воду в пластикові пляшки

Джерело: Shutterstock

Фахівці стверджують, що така доля чекає на всі пластикові пляшки, які були разово відкриті, рідина з них випита, а тара продовжує припадати пилом на кухонній полиці, і використовується багато разів.

Ще один експеримент провели бруклінські медики, вони зібрали близько двохсот пластикових пляшок з водою, які використовувалися вдруге. Висновок очевидний — у всій тарі було виявлено дуже багато бактерій, які здатні викликати харчове отруєння і ротавірус.


Важливо пам’ятати, що миття і подальше використання викликає руйнування пластику, з якого виготовлено тару, особливо якщо ви миєте її в гарячій воді.


 чому не можна набирати воду в пластикові пляшки

Джерело: pixabay.com

Тому, кращий захист від бактерій — використання одноразових пляшок за призначенням — всього один раз. Занадто вузьке горлечко не дозволяє належним чином вимити таку тару. Якщо ж ви користуєтеся багаторазовими пляшками, вибирайте ємності з широким горлом — їх легше вимити зсередини. Ну і, звичайно, не забувайте мити руки — з них бактерії можуть мігрувати куди завгодно, в тому числі на пляшку з питною водою.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты
x