Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221615"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Вчені назвали вологі серветки, якими заборонено користуватися дітям

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.08
0
Вологі серветки, які, безумовно, дуже сильно полегшують життя, на думку компанії Sydney Morning Herald, винні в зростанні алергічних реакцій

Вологі серветки, які, безумовно, дуже сильно полегшують життя, на думку компанії Sydney Morning Herald, винні в зростанні алергічних реакцій у дітей. І не тільки у дітей, але і у дорослих. Згідно з дослідженнями цієї компанії, щорічний «приріст» дерматологічних ускладнень становить від трьох до п’яти відсотків.

 вологі серветки, якими заборонено користуватися дітям

Джерело: thinkstockphotos/fotobank.ua

Вологі серветки, на думку вчених, безпосередньо «причетні» до того, що жертвами алергічних реакцій стали десятки мільйонів людей! Правда, вчені далекі від того, щоб визнати абсолютно все вологі серветки ворогами дитячого здоров’я.

Вчені протестують лише проти серветок, просочених антибактеріальної рідиною, до складу якої входить метілізотіазолінон. Це консервант, який широко використовується у виробництві вологих серветок у всіх країнах світу. Найстрашніше, що ця речовина не заборонена при виробництві дитячих вологих серветок.

Метілізотіазолінон викликає алергічні реакції у дітей, нерідко запускаює процес виникнення хронічних дерматитів. Чи означає це, що від використання вологих серветок потрібно відмовитися? У щоденному використанні — так. Завжди краще вимити малюкові попку чистою водою, ніж використовувати в цілях гігієни вологі серветки. Якщо ж ви в дорозі і без використання вологих серветок не обійтися, вибирайте дитячі вологі серветки особливо прискіпливо.

 вологі серветки, якими заборонено користуватися дітям

Джерело: thinkstockphotos/fotobank.ua

Купуючи вологі серветки, навіть якщо вони дитячої серії, обов’язково читайте етикетки. І якщо до складу серветок входить метілізотіазолінон (запишіть це слово собі в телефон, запам’ятати його під силу тільки професійним хімікам), відмовляйтеся від покупки. Пам’ятайте: алергічні реакції мають властивість «накопичуватися».

Якщо у дитини після застосування вологих серветок з’явилося почервоніння, висипання і навіть — «просто» підвищилася сухість шкірних покривів, то не застосовуйте більше вологі серветки! Те, що сьогодні «просто» почервоніння, завтра стає висипом, а післязавтра — зачіпає внутрішні органи. Убережіть від цього перш за все дітей! Адже алергія — одне з найбільш складних захворювань, яке важко піддається лікуванню.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: