Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="265502"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені назвали справжню причину повторного зараження COVID-19

Old date:
Current date: 2022.10.04
New date: 2021.04.30
0
Нове дослідження американських учених показало, що причина повторного зараження коронавірусом криється зовсім не в нових штамах.

Нове дослідження американських учених показало, що причина повторного зараження коронавірусом криється зовсім не в нових штамах.

Коронавирус: новые исследования

Джерело: freepik

У зв’язку з ростом хворих на COVID-19 багато країн були змушені вводити повторний локдаун. Причиною зростання заражених і повторних випадків захворювання багато фахівців вважають нові мутації коронавірусу, які виявилися більш заразними. Однак недавнє дослідження вчених з США показало, що проблема криється в ослабленому імунітеті людей, що вже перехворіли.

Лікарі з медичної школи імені Карла Айкана проаналізували здоров’я близько 2,5 тис. новобранців морської піхоти, щоб виявити наслідки та причини повторного зараження COVID-19. У двотижневому експерименті взяли участь військовослужбовці у віці 18-20 років. Після перевірки на антитіла до коронавірусу виявилося, що серед них 189 осіб вже перехворіли, а 2247 — ні.

Дослідники знайшли коронавірус у 48% морських піхотинців, а серед тих, хто вже перехворів — у 10%. Високий показник захворювання серед новоприбулих солдат фахівці пояснюють тісними умовами — перебування в казармі в одному побуті спровокувало передачу вірусу.


Коронавирус

Джерело: freepik

Попри рівень захворюваності, медики відзначили, що стан всіх хворих був стабільним і не вимагав госпіталізації. А ось причиною повторних випадків інфікування вони називають ослаблений імунітет. Доказом тому став аналіз імунних відповідей.

Так, серед солдатів, які повторно заразилися COVID-19, антитіла до вірусу були виявлені лише у 32%. Водночас у захворівших вперше цей показник склав 83%. Але є і хороша новина: пацієнти, що повторно перехворіли перенесли захворювання в десять разів легше тих, хто заразився вперше.

Варто відзначити, що це не перше дослідження, яке доводить негативний вплив коронавірусу на імунну систему. Ті, хто перехворів на коронавірус часто скаржаться на погіршення загального самопочуття, загострення хронічних недуг і появу нових. Не ігноруйте симптоми та обов’язково після одужання від COVID-19 перевірте стан свого організму.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 2,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты