Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221134"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Вчені назвали сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Old date:
Current date: 2021.04.13
New date: 2019.08.05
0
Вчені з Онтаріо розповіли, який напій стає небезпечним для здоров'я, якщо вжити його з деякими лікарськими препаратами. Канадс

Вчені з Онтаріо розповіли, який напій стає небезпечним для здоров’я, якщо вжити його з деякими лікарськими препаратами.

 сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Джерело: Pixabay

Канадські вчені розповіли, що поєднання грейпфрутового соку з деякими медичними препаратами може бути небезпечним для здоров’я, може трапитися і летальний випадок. Лікарі склали список препаратів, разом з якими вживання соку категорично не рекомендується.

Така небезпека, в першу чергу, стосується людей, які мають підвищений тиск і захворюваннями серцево-судинної системи, які приймають ліки проти цих недуг.

 сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Джерело: Instagram @elena_desti

Сік грейпфрута багатий на кальцій, а кальцій пригнічує ферментацію, що сприяє засвоєнню ліків. Накопичення ліків в крові може привести до інтоксикації та інших неприємних наслідків або побічних ефектів. Якщо в одних випадках лікарі рекомендують пити грейпфрутовий сік, то в інших від нього варто триматися подалі, в першу чергу, не запивати їм ліки.

Так, стакан грейпфрутового соку або сам цитрусовий може мати прямий вплив на організм протягом доби. Важливо, що і інші цитрусові, такі, як мандарини, лимони і помело, можуть мати такий же ефект. Повністю безпечні тільки деякі види солодких апельсинів.

 сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Джерело: Burda Media

Щоб запобігти шкідливому впливу, вчені радять ретельно читати інструкції до медичних препаратів і звертатися за консультаціями до лікаря.

Слід пам’ятати, що природні сполуки — фуранокумаріни, які містяться в грейпфрутах, не виводяться з організму довгі години після вживання, тому тим, хто приймає лікарські препарати, краще взагалі виключити цитрусові з раціону.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: