Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254274"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені назвали продукт, в якому COVID-19 може зберігатися більше тижня

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2020.09.11
0
З початку пандемії в Китаї припускали, що осередком поширення інфекції SARS-CoV-2 є морепродукти. Тоді представники ВООЗ спростували й

З початку пандемії в Китаї припускали, що осередком поширення інфекції SARS-CoV-2 є морепродукти. Тоді представники ВООЗ спростували ймовірність передачі коронавірусу через їжу, але нове дослідження доводить зворотнє. Чи справді можна підхопити ковід через рибу і на який саме рибі інфекція зберігається найдовше? Про це читайте далі в матеріалі.

Последствия вакцинации от коронавируса

Джерело: freepik

Своїм відкриттям поділилися вчені з Південно-Китайського сільськогосподарського університету та Академії сільськогосподарських наук у Гуандуні. Вони з’ясували, що коронавірус все-таки здатний зберігатися на одному з видів морепродуктів, а саме — на лососі. Інфекція «живе» на охолодженому лососі до 8 днів при температурі 4 ° C. Цього часу вистачить для транспортування риби між континентами.
Прі цьому наявність вірусу на поверхні не робить продукт зараженим, тому його вживання не несе загрозу. Однак вчені не виключають ризик передачі COVID-19 через контакт зі шкірою лосося, оскільки він може залишатися на ній довгий час.

Лосось и коронавирус

Джерело: freepik

«Риба з SARS-CoV-2 з однієї країни може бути легко перевезена в іншу країну протягом одного тижня, що є одним з джерел міжнародної передачі … Рибу зазвичай продають в приміщеннях, температура яких набагато нижче звичайної кімнатної. Це означає, що вірус, прикріплений до шкіри риби, може вижити протягом тривалого часу », — пояснили дослідники.


Таким чином фахівці в черговий раз переконалися, що самим дієвим методом захисту від зараження інфекцією, що викликає ковідне захворювання, є ретельна гігієна рук та дезінфекція їжі.


Дослідження китайських медиків ще вимагає вивчення. Якщо воно отримає необхідне схвалення, в країнах можуть ввести додаткові заходи щодо захисту людей, які щодня працюють з лососем та іншими видами морепродуктів.


Коронавирус и морепродукты

Джерело: freepik

Нагадаємо, що ще одним методом боротьби з поширенням ковіду є носіння захисної маски. На жаль, багато людей нехтують профілактичними заходами, через що зростає кількість заражених небезпечним недугом. У Бразилії з цього приводу навіть створили незвичайну соціальну рекламу, в якій показали передбачуваний зовнішній вигляд людини, яка носить медичну маску на підборідді або прикриває тільки ніс та рот.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x