Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="258024"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені назвали головну причину тромбозу при COVID-19

Old date:
Current date: 2021.10.20
New date: 2020.11.11
0
Фахівці Мічиганського університету з'ясували, чому через коронавірус у людини виникає тромбоз. У зв'язку з цим у хворого підвищуют

Фахівці Мічиганського університету з’ясували, чому через коронавірус у людини виникає тромбоз. У зв’язку з цим у хворого підвищуються ризики інфаркту, інсульту і кисневого голодування.

Тромбоз при коронавирусе

Джерело: freepik

За даними фахівців, згустки крові при коронавірусі підвищують ризик виникнення інсультів та інфарктів, а також знижують рівень кровообігу в легенях, провокуючи проблеми з диханням.

В процесі дослідження медики з’ясували, що причиною тромбозу при COVID-19 є аутоімунні антитіла, які з’являються в крові. Дані були опубліковані в журналі Science Translational Medicine.

Вчені проаналізували кров хворих на коронавірус з яскраво вираженими ознаками. В результаті вони виявили у пацієнтів підвищений рівень аутоантитіл і білих клітин крові, які беруть участь в запальних процесах. Потім, провівши кілька експериментів на мишах, вони прийшли до висновку, що дані показники дійсно можуть привести до утворення тромбів.

Последствия коронавируса

Джерело: freepik

Ще медики відзначили, що подібні антитіла виникають у хворих антифосфоліпідним синдромом і теж призводять до тромбозу. Тепер фахівці збираються з’ясувати, чи варто знищувати ці аутоантитіла, щоб допомогти пацієнтам, і чому вони виникають при коронавірусі.

Нагадаємо, попереднє дослідження вчених показало, які види висипу викликає коронавірусна інфекція. У пацієнтів з COVID-19 були виявлені висипання різного типу, які медики віднесли до ряду ознак хвороби.

Так, вивчивши аналізи 12000 пацієнтів з висипанням на шкірі й позитивним результатом тесту на ковід, лікарі прийшли до висновку, що хвороба вражає шкіру і виділили різновиди недуги:

  • нагадує кропив’янку,
  • нагадує вітряну віспу,
  • «ковід пальці».

Так що при будь-яких підозрілих симптомах зараження залишайтеся вдома та звертайтеся за консультацією до лікаря.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: