Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260679"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вчені назвали 7 симптомів тривалого коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.05.22
New date: 2020.12.30
0
"Тривалий коронавірус" - це поняття з'явилося після того, як 19 пацієнтів, що видужали від COVID-19, стали скаржитися на тривалі наслідки

«Тривалий коронавірус» — це поняття з’явилося після того, як 19 пацієнтів, що видужали від COVID-19, стали скаржитися на тривалі наслідки хвороби. Британські вчені розповіли, які симптоми включає в себе цей стан.

Длительный коронавирус - что это и как проявляется

Джерело: freepik

Втрата нюху і смаку — не єдині наслідки коронавірусної хвороби, які можуть зберігатися тривалий час. Вчені давно прийшли до висновку, що недуга не проходить безслідно і згубно позначається на стані організму в цілому. Вона зачіпає не тільки здоров’я органів, але і нервову систему, а також мозкову діяльність.
Про особливості тривалого коронавірусу розповіли вчені з Британського фонду серця (British Heart Foundation, BHF). За даними фахівців, ефекти від ковіду можуть проявлятися циклічно — поліпшенням самопочуття, а потім його погіршенням.

Длительный коронавирус - что это и как проявляется

Джерело: freepik

Медики відзначили, що при легкому перебігу коронавірусу симптоми мають інтенсивний, але тимчасовий характер. Водночас більш тривалі наслідки впливають на якість життя людини, її продуктивність і здатність виконувати повсякденні задачі.


В зоні ризику даного явища знаходяться люди, які при захворюванні потребували госпіталізації, або у яких було серйозне нездужання на початку хвороби.

До того ж вчені озвучили перелік наслідків COVID-19, які зберігаються після одужання. У список увійшли наступні ознаки:


  • задишка;
  • втома;
  • прискорене серцебиття;
  • нездатність ясно мислити або зосередитися (мозковий туман);
  • занепокоєння і депресія;
  • біль у суглобах або м’язах, біль у грудях.

Як пояснили експерти, страждати від негативних ефектів коронавірусу може кожна сьома людина. Тривалість цих проявів — не менше чотирьох тижнів. При цьому у кожної двадцятої — понад вісім тижнів.

Долгосрочные последствия коронавируса

Джерело: freepik

Утворення подібних наслідків багато в чому залежить від перебігу хвороби. Чим більше симптомів з’являлося в ході боротьби з недугою, тим більше шансів, що після одужання залишаться довгострокові ефекти коронавірусу.

«Чим більше різних симптомів проявляється у людини протягом першого тижня хвороби, тим вище ймовірність того, що у неї розвинеться тривалий коронавірус», — констатували медики.


Нагадаємо, раніше про наслідки коронавірусу також розповіли американські дослідники. Вони з’ясували, який вплив захворювання має на мозок. Найпоширенішими виявилися головні та м’язові болі, запаморочення, енцефалопатія і туманна свідомість.


«Енцефалопатія, яка характеризується зміною психічних функцій від легкої дезорієнтації до коми, є найбільш важким неврологічним проявом COVID-19».


Будьте уважні до свого здоров’я і при будь-яких порушеннях звертайтеся до сімейного лікаря!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x