Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="267022"]
Материалы на украинском языке

Вчені назвали 6 способів, які допоможуть швидко заснути

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2021.06.24
0
Майже кожному знайома ситуація, коли просто неможливо заснути. Мільйони людей стикаються з безсонням і для більшості це нестерпна

Майже кожному знайома ситуація, коли просто неможливо заснути. Мільйони людей стикаються з безсонням і для більшості це нестерпна проблема. Які причини викликають розлад сну і як з цим боротися — дізнайтеся в статті.

Вчені назвали 6 способів, які допоможуть швидко заснути

Джерело: freepik

На стан нашого сну впливає величезна кількість чинників. Найпоширенішими причинами безсоння є постійні стреси, ненормований робочий графік, проблеми зі здоров’ям, використання гаджетів в пізній вечірній час і інші. Як налагодити режим сну? Ми зібрали шість кращих рекомендацій вчених.

1. Дихайте за методом «4-7-8»

Фахівці закликають починати боротьбу з безсонням з нормалізації нервової системи. Для цього можна спробувати дихальний метод «4-7-8», який розробив лікар Ендрю Вейл. Він допомагає заспокоїтися і розслабитися перед сном.

Так, вам необхідно спочатку зі звуком видихнути з себе все повітря, потім закрити рот і плавно вдихати протягом 4 секунд. Після потрібно затримати повітря на 7 секунд і знову видихати протягом 8 секунд. Повторіть вправу кілька разів.


2. Дотримуйтеся режиму

Звучить банально, але це дійсно робоча схема. Якщо ви збили режим сну, а саме перестали лягати спати в певний час, укладаєтеся після 00:00 годин і в результаті пізно прокидаєтеся, цей метод може стати у нагоді.

У нас у всіх є внутрішній годинник. Спробуйте протягом тижня лягати спати в один і той же час, бажано до півночі. Тоді ваша внутрішня система виробить графік і ніяких проблем із засипанням не буде.

Вчені назвали 6 способів, які допоможуть швидко заснути

Джерело: freepik

3. Нормалізуйте харчування

Якість сну багато в чому залежить від їжі, яку ми вживаємо. Особливо шкідливі страви з великою кількістю вуглеводів, тому рекомендується виключити з вечірнього раціону жирну і важку їжу. Її можна їсти тільки за 4-5 годин до сну.

4. Займіться йогою

Вчені давно прийшли до висновку, що йога — найкращий антистрес. Вона позитивно впливає на духовне і фізичне самопочуття, а тому і на якість сну. Також не менш корисною експерти називають медитацію.

5. Вимкніть на ніч гаджети

Фахівці давно встановили негативний вплив сучасних технологій на сон. Використання смартфона або перегляд телевізора в темряві перешкоджає засинанню. Такі прилади випромінюють синє світло, яке тільки активізує роботу мозку і псує здоров’я очей.

6. Займіться спортом

Помірні тренування протягом дня теж сприяють здоровому і повноцінному сну. За допомогою улюблених вправ ви можете поліпшити свою форму, позбутися стресу і витратити зайву енергію, яка зазвичай заважає швидко заснути.

А якими методами ви боретеся з безсонням?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты