Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="250758"]
Материалы на украинском языке

Важливо знати: 3 перших симптоми мікроінфаркту

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.10
0
Медики називають мікроінфаркт або дрібновогнищевий інфаркт міокарда вкрай небезпечним захворюванням, симптоми якого надзвичайн

Медики називають мікроінфаркт або дрібновогнищевий інфаркт міокарда вкрай небезпечним захворюванням, симптоми якого надзвичайно важливо знати кожному.

симптоми мікроінфаркту

Джерело: Freepik

Найбільша небезпека криється в тому, що розпізнати мікроінфаркт дуже складно, адже його ознаки досить часто маскуються під звичайну втому і загальне нездужання.
Згідно зі статистикою, до мікроінфаркту схильні люди у віці від 40 до 60 років, проте бувають і випадки, коли з дрібновогнищевим інфарктом міокарда стикаються і люди в більш молодому віці.

За даними фахівців, основна небезпека мікроінфаркту полягає в тому, що в результаті він може привести до ряду серйозних ускладнень. Однак, якщо вчасно розпізнати мікроінфаркт, людина може в збільшити шанси на виживання і знизити ризик розвитку негативних наслідків для здоров’я.


симптоми мікроінфаркту

Джерело: Unsplash

Дискомфорт та быль у грудях

Зазвичай напад починається з гострого болю в грудях. Цей біль може віддавати в руку. Також важливо звернути увагу на тиск в області грудей. Це відчуття медики порівнюють з почуттям, якби на груди людини «сів слон». Тиск в грудях — одна з перших ознак, як мікроінфаркту, так і самий явний симптом обширного інфаркту.


Підвищення температури

При мікроінфаркті також може з’явитися сильна слабкість в тандемі з підвищенням температури тіла. Зазвичай напад триває близько 40 хвилин, протягом яких хворий також може спостерігати у себе ломоту в кістках і загальне почуття сильної втоми.


Панічна атака

Явною ознакою мікроінфаркту є класична панічна атака. Зокрема, за даними медиків, при цьому стані у людини починається паніка, виникають думки про неминучу смерть. До цих відчуттів приєднується задишка.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x