Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="259042"]
Материалы на украинском языке

В Україні з’явилися освітні подкасти про безпеку дітей та фінанси

Old date:
Current date: 2021.10.28
New date: 2020.11.30
0
Медіасервіс MEGOGO разом із Міністерством цифрової трансформації України запускають серію подкастів за мотивами освітніх серіалів

Медіасервіс MEGOGO разом із Міністерством цифрової трансформації України запускають серію подкастів за мотивами освітніх серіалів із цифрової грамотності. Випуски можна прослухати абсолютно безкоштовно.

подкасти для дітей

Наразі вже доступні до прослуховування тематичні подкасти «Безпека дітей в інтернеті» та «Дружні цифрові фінанси», всього випусків – 8. Кількість буде постійно поповнюватись, вже скоро з’являться подкасти про сучасне резюме та пошук роботи онлайн, сервіси для бізнесу та розваг та про інструменти електронної демократії.

Випуски подкастів доступні у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, подкасти мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення.

  • Подкаст «Безпека дітей в інтернеті» розповідає про те, як зробити інтернет для дітей безпечнішим, правила спілкування у соцмережах та багато іншого.
  • «Дружні цифрові фінанси» допоможе сформувати сімейний бюджет, розрізняти дебетову та кредитну картки, ознайомитися з особливостями кредитів і депозитів тощо.

Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO, прокоментував вихід подкастів так:

подкати для розвитку дітей

«Усі ми дуже часто знаходимо щось, що більш важливе за освіту. Саме тому ми пропонуємо нашим користувачам освітні проекти у форматі аудіоподкастів, аби можна було поєднувати кілька справ одночасно і при цьому отримувати корисну інформацію і розвиватись. Навіть під час ранкової пробіжки чи подорожі у авто. Наші нові подкасти у співпраці із Міністерством цифрової трансформації розкривають тему цифрової освіти, яка просто необхідна кожному українцю у сучасному світі».

А Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, додала наступне:

«В наших освітніх ініціативах ми стаємо все ближче до кожного громадянина і кожного куточка України. Цього разу ми додали ще одну можливість опановувати цифрову грамотність у сучасному форматі, який стає все більш популярним в нашій країні та світі. Формат подкастів дозволить паралельно займатися кількома справами, отримуючи при цьому знання з цифрової грамотності. Вдячна партнерам, що вдалося це реалізувати».

Нагадаємо, влітку цього року MEGOGO підписав меморандум про співпрацю із Міністерством цифрової трансформації України. Обидві структури не припиняють співпрацю. Серед спільних проєктів — інклюзивна адаптація освітніх серіалів з цифрової грамотності.

Фото: MEGOGO

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: