Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="231085"]
Материалы на украинском языке

В Україні вперше відбудеться благодійний день піжам

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2019.11.06
0
У вівторок, 19 листопада, українців запрошують долучитися до масштабної благодійної акції на підтримку дітей, які проходять тривал

У вівторок, 19 листопада, українців запрошують долучитися до масштабної благодійної акції на підтримку дітей, які проходять тривале лікування, та їхніх родин. «Всеукраїнський день піжам» об’єднає зірок, лідерів думок та усіх охочих допомогти у створенні Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях.
Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає батькам бути поруч зі своїми хворими дітьми під час проходження лікування. З 2017 року Фундація будує та утримує в Україні Сімейні Кімнати. Їх відкривають у державних лікарнях і облаштовують усім необхідним для задоволення побутових потреб родин. Батьки дітей, які перебувають на лікуванні, можуть відпочити у комфортних умовах, а діти – відволіктися від процедур, провести час разом із близькими та відчути їхню підтримку.

Коли моя дитина потрапила до лікарні, одним з найстрашніших випробувань стала відстань. Я місця собі не знаходила від того, що не могла обійняти свою донечк. Запитайте у будь-кого з батьків, і вони скажуть, що мамине і татове тепло – найважливіші ліки.


Гостя Сімейної Кімнати Рональда МакДональда — Аліна Щерблюк

Джерело: facebook/Фундація Дім Рональда МакДональда

Приєднатися до благодійної акції може кожен: школярі та студенти, офісні працівники і журналісти, культурні організації та державні установи, представники бізнесу та соціальних ініціатив, водії таксі й гостинні ресторатори – жодних обмежень!


Для участі в акції потрібно:

  1. 19 листопада одягнути вашу улюблену піжаму
  2. На роботі, навчанні або просто вдома зробити фото в піжамі та опублікувати його у соціальних мережах з хештегом #ДеньПіжам та передати виклик трьом друзям
  3. Підтримати відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України:

АБО

  • Надіслати sms на номер 88009 (одна sms вартістю 10 грн.)

Джерело: facebook/Фундація Дім Рональда МакДональда

Сьогодні в Україні працює 3 кімнати: у Києві, Львові та Вінниці. За останні 2 роки їх відвідало понад 7 000 родин. Проте потреба в підтримці дедалі зростає: лише у київському ОХМАТДИТі щороку проходить лікування понад 18 тисяч дітей.


Наразі ми маємо 25 заявок на відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України, три кімнати відкрито за минулі 2 роки, ще дві ми відкриваємо у Сумах та Харкові найближчим часом. Головна мета дня піжам – привернути увагу до цієї теми та зібрати кошти на відкриття нових Сімейних Кімнат. Кожна людина, а особливо маленька дитина, має знати, що може розраховувати на родинний затишок не тільки в домашніх стінах, але й поза ними.


 Галина Соловей — директор Фундації в Україні


Джерело: facebook/Фундація Дім Рональда МакДональда

Зібрані кошти буде направлено на відкриття Сімейних Кімнат у лікарнях України.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x