Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="262182"]
Материалы на украинском языке

В Україні розпочинається благодійна акція «Передай добро далі»

Old date:
Current date: 2022.05.25
New date: 2021.02.11
0
У лютому БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» і apteka911.ua розпочинають благодійну акцію «Передай добро далі», щоб підтримати родин

У лютому БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» і apteka911.ua розпочинають благодійну акцію «Передай добро далі», щоб підтримати родини, діти яких знаходяться у лікарнях.
Кожна 2-а дитина відчуває стрес у медичному закладі через відсутність рідних поруч, а 27% батьків мають посттравматичний синдром після того, як їхня дитина перебувала на стаціонарному лікуванні. Мета акції «Передай добро далі» — зібрати кошти на утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях, де батьки можуть залишатися поруч з хворими дітьми безкоштовно.

Долучитися до акції «Передай добро далі» дуже легко: кожен благодійник, який зробить внесок на сайті Фундації rmhc.org.ua, отримає особливий подарунок — благодійний промокод на 5% знижку від apteka911.ua. Цією знижкою можна скористатись, зробивши онлайн-покупку на сайті apteka911.ua. Найцікавіше те, що 5% знижка діє на будь-які товари: лікарські препарати, товари для дітей та мам,  з краси та догляду, для дому та родини тощо. Оскільки лютий — найкоротший місяць року, акція «Передай добро далі» триватиме включно до 28 лютого 2021 року. 


«Фундація Дім Рональда МакДональда» прагне створити світ, у якому діти користуються перевагами якісної охорони здоров’я, а їхні родини можуть бути поруч, підтримувати й брати активну участь у догляді та лікуванні. Для цього Фундація вже чотири роки облаштовує Сімейні кімнати Рональда МакДональда у найбільших дитячих лікарнях країни. У державних закладах, де місця для батьків хворих дітей зазвичай не передбачено. У Сімейних кімнатах стурбовані батьки можуть перепочити, задовольнити базові гігієнічні потреби в домашньому комфорті, а маленькі хворі — отримати таку важливу підтримку рідних. 


«Діти відразу й невимушено освоюються зі щастям, бо вони самі за природою своєю — радість і щастя. Ми в apteka911.ua дбаємо про здорове зростання й щасливе дитинство, надаючи якісні дитячі товари, як-от дитяче харчування, розвиваючі іграшки, підгузки та багато іншого. Робити добро — просто й важливо. Ми приєднуємось до ініціативи «Фундації Дім Рональда Макдональда», бо кожна дитина заслуговує на щастя, а ми можемо цьому посприяти», — Костянтин Мордик, директор ТОВ apteka911.ua.

Акція відбувається в межах ініціативи «12 місяців добра», коли до програм Фундації кожного місяця протягом року підключатиметься один партнер-благодійник.


Усі отримані кошти від акції «Передай добро далі» підуть на підтримку Сімейних кімнат Рональда МакДональда в Україні. Офіційні умови за посиланням.

____________________________________________________________________________________________________


Про «Фундацію Дім Рональда МакДональда» в Україні

«Фундація Дім Рональда МакДональда» розпочала роботу в Україні 2016 року, як частина глобальної благодійницької мережі. У 64 країнах та регіонах світу Фундація сприяє та підтримує сімейно орієнтовану медицину, щоб забезпечити повну участь членів сім’ї пацієнта під час лікування для прийняття обґрунтованих рішень щодо медичних послуг та підтримки, які отримує їх дитина.


З моменту заснування «Фундація Дім Рональда МакДональда» в Україні відкрила 5 Сімейних кімнат Рональда МакДональда в українських лікарнях. Сімейні кімнати — це спеціально облаштоване місце в лікарні, де батьки й родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, набратися сил, поспілкуватися й побавитися з дитиною, а також задовольнити свої базові потреби в гігієні, сні чи харчуванні. Перебування у Сімейних кімнатах безкоштовне і вони вже відкриті в: Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит», Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, Харківській обласній дитячій клінічній лікарні й Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у Києві. За роки існування Сімейні кімнати безкоштовно відвідали понад 60 тисяч разів. Докладніше — на rmhc.org.ua. Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x