Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268531"]
Материалы на украинском языке

В Україні розпочинається благодійна акція «1 грн на добрі справи» 

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.08.30
0
ТМ Ruta розпочинає благодійну акцію, під час якої 1 грн з кожної упаковки дитячих серветок ТМ Ruta буде перерахована на утримання Сімей

ТМ Ruta розпочинає благодійну акцію, під час якої 1 грн з кожної упаковки дитячих серветок ТМ Ruta буде перерахована на утримання Сімейних кімнат Рональда МакДональда в дитячих лікарнях, щоб батьки й діти були поруч.
Які відчуття переживає дитина, коли потрапляє до лікарні? Страх, самотність, туга це лише невеликий перелік тих емоцій, які опановують малечу. Чи можемо ми допомогти дитині в цей нелегкий для неї час? Так, можемо!

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» та ТМ Ruta об’єднуються, щоб дати можливість мамам, татам, бабусям, дідусям і всім-всім рідним підтримувати своїх дітей, коли вони хворіють. 


Для цього Фундація облаштовує Сімейні кімнати в дитячих державних лікарнях, де родини можуть відпочити й набратися сил, задовольнити базові гігієнічні потреби, а головне приділити час спілкуванню та грі з дитиною. Перебування в кімнатах для батьків хворих дітей безкоштовне. 


Щоб підтримати роботу Сімейних кімнат, команда ТМ Ruta створила спеціальні благодійні серветки, які не випадково саме дитячі: піклуючись про свого малюка, ви піклуєтеся й про діток і їхню родину в лікарнях. Починаючи з серпня, кожен охочий, який придбає яскраві благодійні косметичні серветки ТМ Ruta Kids, стане благодійником. Кошти, зібрані в межах акції, будуть перераховані на утримання Сімейних кімнат в 5 найбільших державних дитячих лікувальних закладах країни у Київській та Львівській лікарнях “ОХМАТДИТ”, обласних лікарнях у Сумах, Вінниці, Харкові. 


«Наш бізнес не лише виготовляє якісну паперову продукцію та створює робочі місця, ми відчуваємо також соціальну відповідальність – допомагати дітям, адже діти – наше майбутнє. Саме тому ми приділяємо велику увагу соціальним проєктам та підтримуємо різноманітні благодійні ініціативи. Щиро віримо в те, що разом з Фундацією ми допоможемо дітям швидше одужати, а сім’ям – бути завжди поруч», – розповідає генеральний директор ТМ Ruta Ілля Мірецький. 


Коли дитина хворіє, усій родині потрібна підтримка. Ваша підтримка.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x