Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="256581"]
Материалы на украинском языке

Успішне майбутнє малюка залежить від правильного вибору батьків у дитинстві

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.10.20
0
Бути батьками – не лише радість, а й велика відповідальність, адже майбутній успіх дитини залежить від рішень, які ви приймаєте щод

Бути батьками – не лише радість, а й велика відповідальність, адже майбутній успіх дитини залежить від рішень, які ви приймаєте щодня. Одним з них є правильний вибір харчування, яке б забезпечувало малюка всім необхідним для належного фізичного та розумового розвитку.
Дитина розвивається з перших днів життя, тоді ж закладається фундамент її особистості. І внесок, який батьки роблять у прогрес малюка, матиме величезне значення для його подальшого успішного життя.

Вже з перших тижнів діти розрізняють емоції оточуючих і вчаться на них реагувати. У 3 місяці вони впізнають рідних, після 6 місяців легко включаються у гру та повторюють рухи, а у 1 рік виконують прості вимоги й прохання. Фізичний розвиток у цей час також є бурхливим. Діти вчаться тримати голову, тягнутися за іграшкою, перегортатися. Після 6 місяців вони активно повзають і сідають, а у 1 рік ходять самі чи за ручку.


Аби забезпечити такий бурхливий розвиток, їм потрібен цілий комплекс поживних речовин, які можна отримати лише з якісним харчуванням. Нестача необхідних нутрієнтів, як і їх надлишок, може завадити дитині нормально рости. Тому одним із найважливіших завдань батьків є правильний вибір харчування для малюка.


«Золотим стандартом» для дітей раннього віку є грудне вигодовування, але за його неможливості варто зважено підійти до вибору молочної суміші.

Вчені багато років досліджують грудне молоко та його вплив на організм дітей, а також удосконалюють стандарти виробництва дитячого харчування. Обираючи суміш, варто перевірити, чи дотримуються виробники провідних міжнародних стандартів, щоб бути впевненими, що ваш малюк отримує найякісніше харчування.

Одним з таких виробників є компанія Nutricia. Вона постійно удосконалює рецептуру своєї продукції згідно останніх європейських стандартів якості. Влітку 2020 року компанія представила в Україні нову покращену рецептуру дитячих сумішей Nutrilon Premium+ 3,4 з постбіотиками.


Постбіотики – це біоактивні речовини, що утворюються внаслідок діяльності корисних кишкових бактерій, та разом з пребіотиками зумовлюють системну імуномодулюючу, протизапальну та антиоксидантну дію. Цей компонент був недавно відкритий у грудному молоці, і наразі Nutrilon Premium+ 3,4 – єдина в Україні суміш з постбіотиками.


Крім цього, як і раніше, Nutrilon Premium+ 3,4 містить:


  • Пребіотики – «їжу» для корисних кишкових бактерій, що сприяє росту здорової мікрофлори, покращує імунітет та знижує ризик вірусних і бактеріальних інфекцій у дітей.
  • Довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти Омега-3/Омега-6 – важливі для розвитку мозку, зору і нервової системи.
  • Оптимальний набір вітамінів і мінералів – необхідний для нормального розвитку органів і систем.

Допомагайте дитині бути собою. Поважайте її особистість, хваліть за успіхи, разом долайте невдачі та надайте їй можливість правильно рости та розвиватися. Адже правильний вибір сьогодні – це успішне майбутнє завтра.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x