Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283661"]
Материалы на украинском языке

Українська правозахисниця Олександра Матвійчук стала героїнею літньої обкладинки Marie Claire 

0
Вийшло друком літнє число журналу Мarie Сlaire Україна. Героїнею обкладинки стала українська правозахисниця Олександра Матвійчук. Оле

Вийшло друком літнє число журналу Мarie Сlaire Україна. Героїнею обкладинки стала українська правозахисниця Олександра Матвійчук. Олександра – лауреатка премій імені Василя Стуса та “Захисник демократії”, премії Сахарова за свободу думки, голова організації “Центр громадянських свобод”, яка у 2022 році отримала Нобелівську премію миру.

Українська правозахисниця Олександра Матвійчук стала героїнею літньої обкладинки Marie Claire 

Олександра Матвійчук своєю місією називає боротьбу з несправедливістю. Таке рішення вона прийняла ще у школі, коли вирішила розмовляти українською усупереч нав’язуванню російської мови в Україні. Після школи стала вивчати юриспруденцію, щоб продовжувати відстоювати свободу і справедливість. Зараз Олександра – голова організації “Центр громадянських свобод”, яка працює над становленням прав людини та солідарності в Україні та регіоні ОБСЄ задля утвердження людської гідності.

“Так склалося, що я працюю не просто з кримінальним правом, а з міжнародним гуманітарним кримінальним правом. З найжахливішими злочинами проти людяності. Наразі задокументовано понад 70 тисяч епізодів воєнних злочинів, які ми з партнерами зафіксували в ініціативі “Трибунал для путіна”. Це не те, чим би я хотіла займатися, коли обирала професію, але… мушу. Я маю емпатію до людей, емоційно мені це складно дається. Це був вибір без вибору: коли почалася війна, мусила робити те, що могла робити, щоб допомогти людям і відновити справедливість”, – розповідає Олександра Матвійчук. 


Шеф-редакторка Marie Claire Ірина Татаренко розкрила тему літнього номеру і розповіла про його героїв:

“Тема “деталі” червоною лінію пройшла крізь літній номер Marie Claire. Це сучасні режисери, які через деталі перекладають тексти на театральні дії. Це героїня  обкладинки – Нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук. Вона детально документує воєнні злочини попри те, що це емоційно важко для неї. Вона робить це задля справедливості. Це дизайнери бренду Indposhiv Bespoke House, які створюють за найвищими стандартами чоловічі костюми, але залишають простір для творчості – підкладки. Саме в їхньому піджаку, підкладка якого була прикрашена словами “Свобода” Мстислав Чернов отримав перший “Оскар” для Незалежної України. Це все ланки одного ланцюга – це все деталі, дрібниці. Які додають глибину. Які роблять витвір мистецтва виразнішим, а портрет глибшим”.

Керівниця бренда Marie Claire в Україні, Катерина Фастовець розповіла, як команда Marie Claire створювала обкладинку:

“Для нас дуже важливо, що Олександра стала героїнею обкладинки журналу Marie Claire. Вона є моральним орієнтиром для нашої команди в ці непрості часи. Боротьба за права людей – це одна з найповажніших і важких місій у сучасному світі. З творчою командою ми хотіли провести паралель і показати Олександру в образі сучасної Феміди. Тому для знімання cover story ми формували образи з останніх колекцій українських дизайнерів, які підсилювали цю ідею”.

Під час зйомки були використані останні колекції українських дизайнерів та брендів GASANOVA, ELENAREVA, BOBKOVA, Kachorovska, Bevzа, JAMEMME, DELEGAN, LUTIKI, ROMANTIKA PROJECT, Ювелірний Дім ZARINA. 

Журнал доступний у точках продажу преси. Періодичність виходу – чотири рази на рік.

________________________________________________________________________________________________

Marie Claire Ukraine – україномовний глянець для жінок і про жінок. Команда Marie Claire Ukraine говорить не тільки про останні модні тенденції і вивчає соціокультурні трансформації в Україні, вона досліджує становлення жінок в Україні та світі. Ділиться цікавими новинами, культурними подіями і пише професійні рецензії на новинки кінопрокату. Вивчає українську культуру, надихається сучасними та історичними українськими постатями. Мета проєкту розвивати сучасне українське ком’юніті активних жінок, які змінюють цей світ на краще.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты