Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="258145"]
Материалы на украинском языке

У центрі Києва з’явиться скульптура, яка буде говорити про рак легень

0
В Україні стартує інформаційна кампанія «Легені, які говорять». В рамках події 16 листопада відбудеться відкриття інтерактивної ск

В Україні стартує інформаційна кампанія «Легені, які говорять». В рамках події 16 листопада відбудеться відкриття інтерактивної скульптури від української художниці ANi (Анна Надуда).

Відкриття скульптури пройде у Маріїнському парку навпроти Верховної Ради. На витворі встановлені спеціальні датчики, які реагують на рух. Коли на певну відстань до інсталяції буде підходити людина, то інсталяція буде говорити голосом людини, яка має рак легень. Відкриття монументу приурочене до місяця підвищення обізнаності про рак легень.

«Ми хочемо нагадати людям, що важливо піклуватись про чистоту наших легень, як «Храму Повітря». Про можливості ранньої діагностики, що рятує життя. Адже кожне життя – це історія, і кожна історія має бути почутою»,


– розповідає Анна Надуда.

В Україні рак легень — найпоширеніший тип раку у чоловіків віком 35-70 років. Найчастіше його виявляють на пізніх стадіях, тому 60% пацієнтів помирають впродовж 1 року з моменту встановлення діагнозу. Якщо вчасно виявити захворювання, шанс вилікуватись зростає у рази. У 52% опитаних пацієнтів із раком легень діагноз був встановлений випадково – у результаті звернення до лікаря через інше захворювання.

«Легені, які говорять» — інформаційна кампанія громадської організації «Легені» до місяця підвищення обізнаності про рак легень. Її мета — нагадати людям піклуватися про своє здоров’я, регулярно обстежуватись, аби вчасно діагностувати і знати про можливі способи лікування цього захворювання.

Під час брифінгу будуть говорити:

  • про те, як в одній соціальній кампанії об’єдналися мистецтво та медицина,
  • чому важливо вчасно діагностувати рак легень і як це зробити,
  • про ідею створення скульптури, що вона символізує та чим надихалася авторка під час її створення.

До участі у пресбрифінгу запрошені:

  • Представник Міністерства охорони здоров’я України
  • Вікторія Штонда – голова громадської організації «Легені»
  • Анна Надуда – авторка скульптури
  • Володимир Войтко – лікар, торакальний хірург
  • Пацієнт із раком легень

Так, вже із 16 по 30 листопада кияни та всі охочі зможуть взаємодіяти із скульптурою та почути  історії людей з раком легень.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты