Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268395"]
Материалы на украинском языке

У Києві відкрилась перша виставка – колаборація дітей та художниць

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2021.08.26
0
Цікаво, яким буде наше майбутнє? Спробуйте роздивитись його в малюнках сучасних дітей! 19 серпня 8:00 на Контрактовій площі відкри

Цікаво, яким буде наше майбутнє? Спробуйте роздивитись його в малюнках сучасних дітей!
19 серпня 8:00 на Контрактовій площі відкрилась виставка Україна. Майбутнє. Це  — колаборація дорослих художниць та дітей, присвячена 30-річчю Незалежності України. Головна мета проєкту за участі компанії Watsons та Музею Дитячої Творчості,  — показати якими сучасні українські діти бачать світ та Україну.


«Всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає» — казав Маленький Принц. Наша  виставка – це спроба зазирнути у світ зростаючого покоління та нагадати всім дорослим, який наш світ цікавий, іноді складний, втім завжди різнобарвний та дивовижний, а ще – спробувати зрозуміти, яким він буде, коли автори малюнків стануть дорослими. За підтримки компанії Watsons Ukraine, яка цьогоріч святкує 10-ліття, всі охочі матимуть можливість побачити колажі українських художниць, створені за мотивами дитячих малюнків, та репродукції дитячих робіт, які стали основою для колажів.


Відвідати виставку та подивитись на художні витвори можна буде протягом 10 днів, до 30 серпня в історичному центрі міста – на Контрактовій площі на паркані Гостинного Двору. Окрім можливості всім дорослим побачити світ очима дітей, наймолодшим відвідувачам виставки також буде цікаво познайомитись ближче з мистецтвом, надихнутись сучасною культурою та розвинути креативне мислення.

Співпраця Watsons та Музею дитячої творчості продовжуватиметься і надалі, адже нас об’єднують спільні цінності: гармонійний розвиток суспільства, турбота та захист прав жінок та дітей,  популяризація культури та розвиток креативного мислення та творчих здібностей у дітей та дорослих.


Довідкова інформація:

Про Watsons:


Watsons Україна — входить до складу міжнародної компанії A.S. Watson Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує понад 16 000 магазинів і понад 1400 аптек на 26 ринках Азії і Європи. У провідну мережу Watsons Україна входить майже 400 магазинів і 12 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі — товари власних торгових марок Watsons «Шукай у W», допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

______________________________________________________________________________________________________


Про Музей:

Музей Дитячої Творчості: некомерційний недержавний проект ГО «Соціальний капітал» .Місія Музею:  вивчення світосприйняття сучасних українських дітей через дослідження їхньої творчості.  Створення умов доступу  широкого загалу до результатів таких досліджень задля того, щоб погляди, емоції та думки дітей були проявлені в інформаційному полі та враховувалися суспільством та інституціями при прийнятті важливих рішень.

Збереження, вивчення та промоція дитячої художньої творчості. Популяризація культури та мистецтва в дитячій аудиторії через заохочення до творчості.

Сторінка Музею дитячої творчості у Facebook: https://cutt.ly/ma5Odtp

______________________________________________________________________________________________________

Учасниці проєкту – авторки колажів:

ДАР’Я ЗОРЯ (Київ)

https://www.dariazoria.com/

У 2019 році закінчила курс в Школі сучасного мистецтва (Київ), у 2020 – від Музею сучасного мистецтва (MOMA, Нью Йорк). З 2019 року -студентка  художньої  школи композиції (Київ), навчається на онлайн курсі від Каліфорнійського Інституту мистецтв (Calarts, Валенсія, Каліфорнія, США).

У 2019 році брала участь у виставці «Покоління Z» в Інституті проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України (Київ).

Серпень 2020 року – у  виставці «One day after» в Музеї історії міста Києва (Київ).

Липень 2021 року —  участь у Першому фестивалі сучасного колажу в Україні.

Є учасником проекту колажних майстерень (Київ)

________________________________________________________________________________________________________

ОКСАНА ПОБЕРЕЖНЮК (Луцьк)

https://www.facebook.com/ziupoberezhniuk

Журналістка, колажистка.

Червень 2021 – учасниця фестивалю колажу Cutout Collage Festival (Київ, Україна)

Травень 2021 – учасниця виставки колажів  «Vayo Collage Gallery» (Рочестер, США)

Січень 2021 – учасниця  виставки «The Colors of Parajanov» (Музей-майстерня І.П.Кавалерідзе, Київ, Україна).

________________________________________________________________________________________________________

ЯРОСЛАВА ГУЗЬ (Рівне)

https://www.facebook.com/yaroslavahuz


Працює в різних видах образотворчого мистецтва – дизайн, колаж, художній текстиль.


Активно співпрацює з організаторами культурно-мистецьких акцій і фестивалів у питанні їх дизайнерського супроводу та беру участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках, мистецьких проєктах, пленерах.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x