Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269203"]
Материалы на украинском языке

Туристичне страхування для вагітних: як врахувати всі ризики

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.27
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Під час вагітності кожна жінка має хвилюватися не тільки про свою безпеку, а й про безпеку малюка. Особливо у чужій країні. У цей пер

Під час вагітності кожна жінка має хвилюватися не тільки про свою безпеку, а й про безпеку малюка. Особливо у чужій країні. У цей період вам варто відповідально ставитися до подорожей та вибору страхової, тому що відповідальність, яку несе компанія у разі виникнення непередбачуваної ситуації, зростає вдвічі.

Туристичне страхування для вагітних: як врахувати всі ризики

Ми підготували декілька порад, котрі допоможуть врахувати всі можливі нюанси страхового поліса, адже страховка для вагітних, які виїжджають за кордон, це ваша безпека та гарантія того, що в екстреній ситуації вам та вашій дитині нададуть кваліфіковану допомогу.

Зробіть повне медичне обстеження перед поїздкою

Комплексне обстеження у гінеколога підтвердить, що у вас немає патологій та протипоказів до польотів. Після огляду лікар має надати довідку про те, що вагітність протікає нормально. Обов’язково збережіть цей висновок, вам необхідно буде показати його страховій компанії. Також про цей документ може спитати у вас прикордонник в аеропорту.


Зверніть увагу, що  медики не рекомендують різку зміну клімату чи екстремальні види спорту навіть на ранніх термінах вагітності. Орієнтуйтесь на свій стан здоров’я, й у разі поганого самопочуття краще скасуйте подорож. Те ж саме стосується наземного транспорту: якщо погано почуваєтесь – бережіть здоров’я та нікуди не їдьте. На відміну від авіа, де вагітним після 35 тижнів заборонено літати, подорож наземним транспортом ніхто не контролює, тому відповідальність за ваше з дитиною здоров’я несете тільки ви.

Туристичне страхування для вагітних: як врахувати всі ризики

Детально ознайомтесь з умовами полісу

Під час оформлення страхового поліса переконайтесь, що в екстреній ситуації у разі загрози життю і здоров’ю матері чи дитини страхова гарантує оплату лікування або компенсацію коштів.

Перевірте, чи оплачує компанія невідкладну гінекологічну допомогу під час вагітності і до якого тижня.

Згідно з правилами “Повітряних перевезень багажу і пасажирів” у подорож НЕ можуть відправитися жінки із терміном вагітності:

  • понад 35 тижнів, якщо мама чекає на одну дитину;
  • понад 32 тижнів, якщо мама чекає на двох дітей та більше;
  • жінка, яка народила дитину менше, ніж 7 днів назад.

З’ясуйте, чи компенсуються медичні витрати під час передчасних пологів, адже більшість компаній не покривають витрати пов’язані з пологами та новонародженим.

Запитайте, які додаткові послуги входять до вашого полісу, які ризики, крім ускладнень вагітності, включені у страховку. Наприклад, чи покриває страхова лікування шлунково-кишкових захворювань чи включено лікування Covid-19 та інші.

Уточнюйте будь-які незрозумілі формулювання в договорі, щоб потім не виявилось, що важливий для вас пункт страховка не покриває.

Зверніть увагу! Якщо у вас є певні відхилення від норми під час вагітності, то при їх загостренні страхова може відмовити у компенсації, адже більшість компаній виплачують тільки раптові ускладнення вагітності.

Туристичне страхування для вагітних: як врахувати всі ризики

Обирайте компанії зі зручною та швидкою процедурою оформлення полісу

Ми впевнені, що вагітні жінки не хочуть та не можуть бігати по офісах страхових компаній, стояти в чергах й оплачувати поліс через касу. Їм важлива швидкість та зручність оформлення. Саме тому радимо обирати сучасні компанії із простою процедурою покупки онлайн.

Наприклад, у страховій компанії ЕКТА ви можете оформити поліс онлайн на сайті або через чат-бот в месенджері Viber чи Telegram у будь-який час доби.

Під час оформлення страховки через месенджер у страхової є можливість автоматичного заповнення ваших даних через синхронізацію із застосунком “Дія”. Це дійсно потрібне нововведення, адже якщо дані вказані невірно, страховий поліс діяти не буде.

Оплатити страховку можна карткою будь-якого банку на сайті або через Apple Pay чи Google Pay прямо у вашому телефоні. Це швидко та зручно.

Туристичне страхування для вагітних: як врахувати всі ризики

Інструкція, як оформити страховий поліс у чат-ботах Viber (viber.com/ekta_insure) та Telegram (@ic_ekta_bot, t.me/ic_ekta_bot): Відео: https://youtu.be/jMXiFsp4d6o 

Орієнтуйтесь не лише на ціни, а й на наповнення полісу

Ціна страхового поліса – це дуже суб’єктивне поняття, адже враховується декілька індивідуальних факторів:

  • місце, куди ви збираєтесь (це може бути конкретна країна, регіон або певна зона);
  • термін подорожі (скільки днів ви проведете за кордоном);
  • розмір страхового покриття (максимальна сума компенсації в доларах або євро);
  • фактори додаткових ризиків (якщо у вас є певні застереження лікаря щодо вашої вагітності, ціна може бути дорожчою).

Туристичне страхування для вагітних: як врахувати всі ризики

Обирайте лише ліцензовані страхові компанії, де ціна відповідає якості.

І пам’ятайте: вагітним не можна нервувати, тому для вашого спокою радимо додатково взяти страхування багажу, страхування від невиїзду або скасованого рейсу, а також страхування квартири, якщо ви залишаєте її без нагляду.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты