Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="259967"]
Материалы на украинском языке

Турбота про комфорт і безпеку: 5 причин купити Смарт-годинник для дитини

Old date:
Current date: 2022.05.22
New date: 2020.12.14
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Дитина не може перебувати поруч з мамою і татом у форматі 24/7. Для зв'язку з батьками існують дитячі Смарт-годинники. Вони фіксуються

Дитина не може перебувати поруч з мамою і татом у форматі 24/7. Для зв’язку з батьками існують дитячі Смарт-годинники. Вони фіксуються на зап’ясті у малюка і дозволяють йому:

 1. дзвонити,
 2. писати й отримувати повідомлення,
 3. відправляти екстрені сигнали в разі небезпеки.

Завдяки розумним годинам, батьки в будь-який момент можуть переконатися, що з сином або донькою все гаразд.
Переваги дитячих розумних годин: фактори, які мотивують до придбання

Інтелектуальні аксесуари за функціоналом відрізняються від дорослих розумних годинників. Їхнє завдання — це забезпечення комфорту і безпеки.

Надійна фіксація на руці

Розумний годинник складно втратити. Їх, на відміну від мобільника, майже неможливо забути в школі або залишити на лавочці на дитячому майданчику.


Годинники фіксуються на зап’ясті за допомогою надійного ремінця, тому не можуть випадково «злетіти» під час рухливої гри.

Браслет не завдає дискомфорту маляті: не передавлює зап’ястя, не подразнює шкіру. Важить годинник зовсім небагато. Завдяки невеликій вазі, дитина запросто може забути про їхню присутність.


Придбати легкі та зручні дитячі Смарт-годинники можна за посиланням https://www.moyo.ua/gadgets/fitnes-braslety/smart_chasy/detskie/.

Відсутність відволікаючих чинників

Навіть ті розумні годинники, на яких встановлені ігри, анітрохи не відривають від освітнього процесу в дитячому садку або в школі. На них неможливо включити мультики або запустити відео з YouTube. А пограти можна тільки в розвивальні ігри. Наприклад, пов’язані з вирішенням математичних прикладів.

Функція SOS

Дитина завжди може повідомити батькам, що йому загрожує небезпека. Для цього навіть не доведеться згадувати й набирати номер когось із близьких. Щоб подати тривожний сигнал, потрібно натиснути кнопку SOS. Годинник почне телефонувати за  заданим номером або ж по черзі по всіх номерах зі списку збережених контактів.


Знадобитися сигнальна функція може, якщо дитина:

 • сильно впав під час гри,
 • загубився по дорозі додому,
 • зіткнувся з іншими неприємностями.

Навігатор

Якщо на руці у дитини Смарт-гаджет із вбудованим навігатором, батьки завжди можуть відстежити його місцерозташування. Так, завдяки Смарт-годинику можна дізнатися:


 • прийшла дитина в школу;
 • не покидає вона межі дитячого майданчика під час прогулянки з друзями;
 • чи за правильним маршрутом йде додому після уроків, занять в секції або гуртку.

Прослуховування

Годинники з активним мікрофоном дозволяють слухати, що відбувається поруч з дитиною. Ця опція потрібна для того, щоб батьки могли знати, чим саме їх чадо займається під час уроків, прогулянок і відпочинку вдома (поки мама і тато на роботі).


Ще одна можливість, яка вважається вагомим аргументом на користь Смарт-годинника, — підтримка мобільного зв’язку. Для дитячих гаджетів, в яких є слот для сім-карти, доступні майже ті ж функції, що і для кнопкових телефонів.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x