Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270861"]
Материалы на украинском языке

«Це не гра»: до дня протидії насильству в Україні презентували інформаційний арт-проєкт

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.25
0
25 листопада, у Міжнародний день протидії насильства щодо жінок, на площі поруч з Національним музеєм історії України в Києві відкр

25 листопада, у Міжнародний день протидії насильства щодо жінок, на площі поруч з Національним музеєм історії України в Києві відкрито виставку інформаційного арт-проєкту «Це не гра». 

в Україні презентували інформаційний арт-проєкт "Це не гра"
Інформаційна кампанія зображує форми насильства у вигляді комп’ютерної гри, що підкреслює розмиття кордонів віртуального та реального світів. У алегоричній формі насильство змальовано у різних формах вираження – фізичне, сексуальне, психологічне (емоційне), економічне. Сюжети порівнюють, що реальному житті акт насильства не відіграти назад, а наслідки – не видалити, щоб розпочати знову.

Організаторами арт-проєкту стали українське представництво міжнародної організації «White Ribbon (Біла Стрічка)» у партнерстві з Фондом Тетяни Рамус та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


«Ми прагнемо звернути увагу жінок на те, що тему насильства не можна замовчувати. На жаль, жертви не завжди знаходять у собі внутрішні сили прийняти факт насильства щодо себе. Тим самим, підсвідомо виправдовуючи кривдника через страх зазнати ще більшої агресії. Наш проєкт дозволяє подивитись на сюжети насильства уявної комп’ютерної гри зі сторони та зрозуміти, що у реальності насильство скасувати неможливо. Можливо сцени на постерах виявляться їм знайомими. У них вони впізнають себе чи когось зі своїх близьких. І це мотивує їх не мовчати»,

– прокоментувала Посол Фонду Біла Стрічка в Україні Тетяна Рамус.


арт-проєкт «Це не гра». 

Окрім звернути увагу, ще одне завдання інформаційної арт-кампанії – спонукати до дій. Для тих, кому вигадані історії стануть знайомими, і вони потребуватимуть інформації чи допомоги, кампанія додатково міститиме посилання на перший мобільний застосунок «WhiteRibbonUA» – персональну «службу безпеки», розроблену спеціально для захисту жінок та дітей від домашнього насильства. Додаток містить необхідні ресурси для допомоги та, у разі небезпеки» можливість повідомляти про надзвичайні ситуації відповідним органам.

Виставка триватиме з 25 до 29 листопада за адресою: вул. Володимирська, 2. Спеціальні інформаційні конструкції для розміщення арт-проєкту було надано Національним музеєм Революції Гідності.


«На жаль, проблема насильства над жінками в сучасному світі все ще величезна. Звернути увагу на її масштаб та надати всі можливості для захисту постраждалих – місія кожної цивілізованої, демократичної країни. Такі інформаційні виставки дозволяють підвищувати обізнаність суспільства у темі, а саме в контексті того, які види насильства існують, куди можна звернутися по допомогу. І головне, усвідомити, що ти не наодинці і підтримка є»,


– додав Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x