Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="237583"]
Материалы на украинском языке

Топ-5 розвиваючих іграшок для найменших

0
Перший рік життя має дуже важливе значення для вашого малюка. Саме в цей період життя закладаються основи емоційного, психічного і

Перший рік життя має дуже важливе значення для вашого малюка. Саме в цей період життя закладаються основи емоційного, психічного і фізичного розвитку дитини.

іграшки, дитячі іграшки, розвиваючі іграшки, розвиваючі іграшки для самих маленьких, іграшки для дітей до 1 року

Джерело: Freepik

У перший рік життя малюк пізнає світ в основному через відчуття: спочатку він просто спостерігає за предметами, потім намагається їх помацати, щось розібрати на частини і спробувати на зуб. Саме ці функції виконують розвиваючі іграшки для найменших. Вони формують дрібну моторику, логіку і завдяки ним малюк вчиться розрізняти предмети на дотик.

Пропонуємо вашій увазі топ-5 розвиваючих іграшок для малюків до 1 року життя, які обов’язково припадуть до душі вашому малюку.

Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Від 0 до 3 місяців

У цей період життя малюка закладаються базові навички дитини, тому їй необхідні такі іграшки, які допоможуть у розвитку зору, слуху та уваги. З цими функціями чудово справляються мобілі або брязкальця.


Щойно малюк навчиться ненадовго зосереджувати свій погляд на предметах і активно реагувати на звуки, значить настав час купити першу і найпростішу іграшку — брязкальце.

Играшка-прорізувач

Джерело: Pumpik; Играшка-прорізувач Munchkin 179 грн

https://pampik.com/catalog/igruska-prorezyvatel-munchkin-vosmerka-1132001?gclid=Cj0KCQiAwf39BRCCARIsALXWETzykfXvdMSD2ZoAXWp1CXjYW0JASewg-UBiEf6TggUs7k_8mGH0ylkaAqz5EALw_wcB

Купити іграшку

Стаючи трохи старшою, коли час неспання значно подовжується, крихітка вже може розглядати підвішені іграшки, які обертаються прямо у неї над головою. Для цієї мети прекрасно підходить мобіль зі знімними іграшками і музичним супроводом, який легко закріпити на ліжечко.

іграшки, дитячі іграшки, розвиваючі іграшки, розвиваючі іграшки для самих маленьких, іграшки для дітей до 1 року

Джерело: Rozetka; Музичний мобіль на ліжечко BabyOno Planes, ціна 785 грн

Купити іграшку

Від 4 до 6 місяців

У цьому віці малюк починає активно рухатися, намагається сідати і тягнеться за предметами вгору. Тепер до простих брязкалець можна додати розвиваючий килимок. Фахівці рекомендують вибирати килимок з дугами, на які зазвичай кріпляться іграшки. Намагаючись дотягнутися до них малюк буде розвивати координацію рухів і дрібну моторику. Крім того, тримаючись за дуги крихітка зможе робити свої перші спроби піднятися на ноги.

іграшки, дитячі іграшки, розвиваючі іграшки, розвиваючі іграшки для самих маленьких, іграшки для дітей до 1 року

Джерело: Rozetka; развиваючий килимок 3D Fehn Океан, ціна 2655 грн

Купити килимок

Від 7 до 9 місяців

Дитина вже досить активно рухається, намагається вставати на ніжки і активно пізнає навколишній світ. У малюка добре розвинений хапальний рефлекс, він розрізняє кольори і звуки. У цьому віці психологи рекомендують купувати дитині пірамідки, різні кольорові геометричні фігурки, або дитячі книжки з фетру або щільного картону.

іграшки, дитячі іграшки, розвиваючі іграшки, розвиваючі іграшки для самих маленьких, іграшки для дітей до 1 року

Джерело: Rozetka; пірамідка Fisher-Price різнокольорова, ціна 299 грн

https://rozetka.com.ua/fisher_price_0887961824193/p197127526/?gclid=Cj0KCQiAwf39BRCCARIsALXWETwiJQFkGf9h4N27gOkX7tXF-NyrypnRsBjS6Tj3WIwcfMQlZDRPDDwaAt9QEALw_wcB

Купити іграшку

Від 10 до 12 місяців

Це вік, коли малюк вже цілком орієнтується в тому, що його оточує, а значить цікавиться всім новим і невідомим: розбирає предмети на запчастини, витягує звуки з музичних інструментів, цікавиться рухомими іграшками. У цьому віці дитині цілком можна запропонувати набір пазлів або невеликий конструктор.

іграшки, дитячі іграшки, розвиваючі іграшки, розвиваючі іграшки для самих маленьких, іграшки для дітей до 1 року

Джерело: Rozetka; Конструктор-міні «Сіті Лайф», ціна 380 грн


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты