Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="225009"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Телеканал ПЛЮСПЛЮС презентував мультфільм «Говоримо українською»

Old date:
Current date: 2021.01.20
New date: 2019.09.03
0
29 серпня, з метою популяризації української мови серед дитячої аудиторії телеканал ПЛЮСПЛЮС представив новий, соціально-важливий
29 серпня, з метою популяризації української мови серед дитячої аудиторії телеканал ПЛЮСПЛЮС представив новий, соціально-важливий для України проект – анімаційний мультфільм «Говоримо українською», що створений за підтримки Міністерства культури України.
телеканал "Плюс Плюс", проект "Говоримо українською", Трикутя, Квадрик, Кружко, громадська позиція, розвиток патріотизму в Україні, українська мова на телеканалах, поширення української мови серед населення

Джерело: PR

 
У рамках патріотичного виховання молоді телеканал «Плюс Плюс» розробив спеціальний проект «Говоримо українською», задачами якого є зацікавлення дітей більш упевнено й грамотно говорити українською, позбавлятися помилок у спілкуванні, надихнути якомога більше не лише маленьких українців, а й їхніх батьків розмовляти рідною мовою.

Основні завдання проекту

У кожній з коротких анімованих історій, де головними героями є персонажі світу ПЛЮСПЛЮС – Трикутя, Квадрик і Кружко –  розглядається конкретна ситуація про поширені мовні помилки. У легкій ігровій формі надаються поради стосовно норм сучасної української мови, які сприяють якнайкращому запам’ятовуванню лексичних, граматичних і орфографічних правил. Мультфільм рекомендований для перегляду в школах Міністерством освіти і науки України.
телеканал "Плюс Плюс", проект "Говоримо українською", мультфільми українською, Трикутя, Квадрик, Кружко, громадська позиція, розвиток патріотизму в Україні, українська мова на телеканалах, поширення української мови серед населення

Джерело: PR

 
«Новий проект “Говоримо українською” каналу ПЛЮСПЛЮС є справді важливим для українців. Вважаю, що мультфільм здатен не тільки навчити української дітей і дорослих, а й нагадати, що українською мовою можна говорити легко і грамотно. Так, у серіях піднімаються такі приклади, як: чим «вдача» відрізняється від «удачі», як правильно говорити про назву вулиці, коли саме можна сміятися «над другом», а коли «з друзями», яка різниця між «протягом» і «на протязі» й не лише. У мультфільмах йдеться й про безліч різних слів, що часто викликають сумнів при використанні. Вірю, що “Говоримо українською” допоможе глядачам назавжди запам’ятати, як правильно вживати ті чи інші вирази та слова», – наголосила Іванна Найда, генеральний продюсер нішевих каналів 1+1 media.
 
Проект мультфільму «Говоримо українською» створено на основі книжок «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка видавництва «Книголав».
 
Прем’єра «Говоримо українською» відбулася 2 вересня о 19.00 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: