Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260548"]
Материалы на украинском языке

«Таємне життя Святого Миколая»: відео-огляд найкращого подарунка під ялинку

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2020.12.24
0
Уявіть собі дідуся. Звичайного такого дідуся: із пишною бородою, в домашніх капцях, в оточенні домашніх улюбленців. Кожного ранку в
Уявіть собі дідуся. Звичайного такого дідуся: із пишною бородою, в домашніх капцях, в оточенні домашніх улюбленців. Кожного ранку він робить зарядку, чистить зуби і, як кожен із нас, має багато милих недоліків: часом лінується, не проти поспати зайву годинку і дуже, дуже (ДУЖЕ!) довго збирається… Знаєте, хто це? Та це ж Святий Миколай! 
Напередодні новорічних свят йому непереливки! Треба стільки всього зробити: оленів нагодувати, листи від дітей перечитати, списки подарунків скласти, все спакувати, до саней завантажити, помилки в адресах виправити… Як думаєте, він точно все встигне?
Це історія про сімейні цінності, про взаємну підтримку, про те, що не треба бути ідеальним, щоб тебе любили. І не обов’язково бути чарівником, щоб творити дива. Адже ця сила – всередині кожного з нас.

Галина Буділова — автор книги «Таємне життя Святого Миколая» вирышила показати читачам Миколая не таким, яким ми звикли його бачити. Здавалося би, він звичайний собі дідусь, котрий живе разом із бабусею, досить скромно. Їхня хатинка на узліссі десь на  Північному Полюсі.

У домі  ще живуть котики Кориця, Сніжинка та Промінець і песики Пушок та Хвістун. У дворі — північні олені. Детально описаний їхній багатий раціон, дідусь їх явно балує. А маленьким читачам буде цікаво дізнатися, що ж люблять їсти такі рідкісні літаючі олені.
У гостину до своїх бабусі та дідуся приїхала онучка Снігуронька.  Здається, авторка у книзі спробувала поєднати героїв Санта-Клауса, Діда Мороза та святого Миколая.


Як Вам таке поєднання? Ось, відео-огляд книги⇓

Джерело: youtube, автор: Книжкове море


Галина Буділова – дитяча письменниця, блогерка, журналістка та мама двох хлопчаків. Авторка 10 книжок для дітей та батьків, в тому числі «Книги року» серед найменших читачів 2019 року «Дуже ДУЖЕ зла книжка» і єдиної в світі терапевтичної книжки-розмальовки про коронавірус для дітей «Робі та Злюка в короні».


Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x