Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="241253"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Скільки триватиме карантин в Україні: три можливих варіанти

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2020.03.27
0
У зв'язку з повальним поширенням коронавіруса в Україні, влада прийняла рішення ввести масштабний карантин по всій країні: різні р

У зв’язку з повальним поширенням коронавіруса в Україні, влада прийняла рішення ввести масштабний карантин по всій країні: різні розважальні місця закриті, з магазинів працюють тільки продмаркети і аптеки, а в громадський транспорт можна потрапити тільки за спеціальним посвідченням. Всіх закликають залишатися вдома і не виходити на вулицю без нагальної потреби до закінчення карантину. Ось тільки коли ж він закінчиться?

коронавірус, коронавірус в Україні, карантин, карантин в Україні

Джерело: pixabay

Існує кілька версій того, як довго триватиме карантин в Україні. І про кожну з них ми розповість усе по порядку.
Версія 1

Спочатку карантин був встановлений на термін до 3 квітня, а потім продовжено до 24 квітня, і багато хто щиро вірить, що всього через три тижні всі надзвичайні заходи будуть скасовані. А люди зможуть спокійно повернутися до свого звичного життя. Такий варіант є найбільш прийнятним для економіки і для сімей, які звикли жити від зарплати до зарплати і не мають фінансової подушки на надзвичайний випадок.

Але цей варіант і самий малоймовірний. За кілька останніх днів кількість хворих коронавірусом в Україні значно збільшилася і цифри продовжують рости. Сприяє такій картині і той факт, що багато хто просто ігнорує правила карантину і влаштовує прогулянки на вулиці і збіговиська друзів, як на травневі свята, а це сприяє поширенню вірусу.


Версія 2

Самий реалістичний варіант виглядає так — карантин продовжать до 1 травня. Уже в ЗМІ з’являється інформація, що метрополітен не буде працювати мінімум до 27 квітня. Та й в інших сферах життя вводяться все більш жорсткі правила: потрапити в громадський транспорт тепер практично неможливо, а зайти в магазин може не більше 10 осіб. Але, на думку уряду, це єдиний спосіб запобігти масове захворювання коронавірусом в країні і захистити своїх громадян.

коронавірус, коронавірус в Україні, карантин, карантин в Україні

Джерело: pixabay

Звичайно, такий варіант буде дуже згубний для економіки: багато людей вийдуть після карантину вже безробітними, а малий і середній бізнес зазнає колосальних збитків. Але поки цей сценарій розглядають, як самий робочий.


Версія 3

Якщо вірус не припинить своє поширення по Україні, то карантин можуть продовжити до початку, а то і до середини червня. В цьому випадку діти до навчального процесу в його класичному розумінні вже не повернуться. Крім того, багато сімей опиняться просто на межі виживання. І при такому розкладі уряду потрібно буде вирішувати питання не тільки боротьби з коронавірусом, а й боротьби за виживання своїх громадян.


Такий сценарій розвитку подій вважається найважчим для країни і, можливо, його вдасться уникнути. Але для цього потрібно виконувати рекомендації МОЗ: самоізолюватись, частіше мити руки, по можливості не контактувати з людьми і зберігати спокій.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x