Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="244017"]
Материалы на украинском языке

Симптоми пневмонії при COVID-19, про які потрібно знати

Old date:
Current date: 2023.03.26
New date: 2020.04.22
0
Коронавірусна інфекція може мати наслідки у вигляді ускладненого дихання та запалення легенів. Розповідаємо про симптоми пневмон

Коронавірусна інфекція може мати наслідки у вигляді ускладненого дихання та запалення легенів. Розповідаємо про симптоми пневмонії при COVID-19, які можуть стати приводом звернутися, щоб до лікаря.

Симптоми пневмонії

Джерело: freepik

У розпал пандемії коронавірусу дуже важливо бути уважним до свого здоров’я. У захворювання є безліч симптомів, виникнення яких може стати приводом звернутися за медичною допомогою. Серед них: сухий кашель, температура, лихоманка, біль в горлі, втрата смаку та нюху й інші.

Більшість ознак хвороби виникає поступово. Легке протікання недуги вимагає симптоматичного лікування, і після отримання рекомендацій лікарів, може проходити в домашніх умовах. При цьому є ризик появи ускладнень, з якими допоможуть впоратися тільки фахівці. Серед таких — запалення легенів.

Пневмонія або запалення легенів — результат хвороби, найчастіше інфекційного походження, що вражає легеневу тканину. При цьому запальний процес може утворитися як в обох легенях, так і в невеликій ділянці.


Симптоми пневмонії

Джерело: freepik

За словами лікарів, пневмонія — запалення в альвеолах, в результаті чого легені заповнюються рідиною і припиняють брати участь газообміні. В результаті у людини виникають проблеми з диханням. Своєчасна діагностика допоможе отримати необхідну допомогу та сприятиме швидкому одужанню.

Найтривожнішим проявом пневмонії, зокрема викликаної коронавірусом, є важке дихання. Воно може бути з хрипами, свистами або навіть бульканням. У деяких пацієнтів проблема може спровокувати паніку і викликати почервоніння, синюшність або блідість шкіри.

коронавирус, лечение коронавируса, симптомы коронавируса, коронавирус в украине

Джерело: instagram @wow.invest

Ще одним тривожним дзвіночком вважається біль в грудях під час дихання. Він свідчить про те, що запальний процес дістався до плеври (плівка, що покриває легені — прим. ред.), а значить в легенх в надлишку накопичується рідина і дихати стає все складніше.

Наявність вищезазначених симптомів, звичайно, не говорить про пневмонію, як точний діагноз. Вони лише попереджають про можливі проблеми зі здоров’ям і необхідність звернутися за допомогою до фахівців. Запалення легенів діагностувати досить складно. У деяких випадках недуга протікає безсимптомно, тому важливо своєчасно звернутися до терапевта або педіатра, якщо є будь-які підозри на пневмонію.

Звертайте увагу на свій стан, намагайтеся не панікувати, і в разі пови ознак захворювання обов’язково і негайно телефонуйте лікарю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты