Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277613"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

Сімейні кімнати Рональда МакДональда прийняли 150-ти тисячну родину

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2023.03.03
0
Сімейна кімната Рональда МакДональда — це затишний простір на території лікарні, що нагадує домівку, де батьки можуть безкоштовно

Сімейна кімната Рональда МакДональда — це затишний простір на території лікарні, що нагадує домівку, де батьки можуть безкоштовно перебувати протягом лікування їхньої дитини. Але найголовніше те, що родини можуть проводити час зі своїми хворими дітьми, щоб підтримувати їх та допомагати одужувати. Потреба в Сімейних кімнах зросла особливо під час війни, оскільки багато людей втратили свої домівки та збідніли, і підтримка родини потрібна як ніколи.

Такі Сімейні кімнати облаштовані у 6-ти державних дитячих лікарнях у Києві, Львові, Вінниці, Сумах, Рівному та Харкові (тимчасово зачинена). У цих кімнатах батьки можуть безкоштовно для них відпочивати, а в деяких — мешкати тривалий час, задовольняти свої базові гігієнічні потреби, харчуватися. А малеча — у комфортних умовах почувається як вдома і не сумує за батьками. Завдяки таким кімнатам батьки можуть заощаджувати кошти на проживанні та харчуванні. Кімнати є безкоштовними для відвідування і облаштовані та утримуються благодійною організацією «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні»

Найбільший час відвідування склав 6 місяців — родина онкохворого хлопчика мешкала у кімнаті, щоб бути поруч у складний час. За весь час програми відвідали 20 000 родин 150 000 разів, кількість ночівель склала 10 700 разів. Найбільша кімната — у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, яка має 4 окремі кімнати. Останньою Фундація Дім Рональда МакДональда побудувала кімнату в Рівненській обласній дитячій лікарні 2022-го року, незважаючи на війну.


150-ти тисячна родина завітала до Сімейної кімнати в Сумській обласній дитячій клінічній лікарні. І це — родина Заболотних. На їхню долю випало чимало випробувань під час війни: рідне місто Білопілля Сумської області постійно під обстрілами. Але родина не виїжджає, оскільки донечкам Анні та Марії потрібен постійний нагляд лікарів і вони періодично лікуються в Сумській обласній лікарні і є частими гостями Сімейної кімнати. А нещодавно сестрички Анна та Марія обрізали і продали волосся, щоб передати кошти на ЗСУ.  «У Сімейній кімнаті мої діти почуваються в спокої, затишку та любові. Ми маємо змогу відпочити, мої донечки навчаються, а на кухні готуємо різні улюблені страви. Тут ми забуваємо про війну», —  розповідає мама Вікторія. 

________________________________________________________________________________________________

Про «Фундацію Дім Рональда МакДональда в Україні»

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» — благодійна неприбуткова організація, яка створює та підтримує програми, орієнтовані на поліпшення здоров’я та добробуту дітей і їхніх родин. Організація також розвиває сімейно орієнтований підхід у медичному догляді. З 2017 року Фундація відкрила й утримує шість Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях Києва, Львова, Вінниці, Сум, Рівного і Харкова (наразі тимчасово зачинена). З початку повномасштабної війни Фундація запустила додаткові програми підтримки родин. Проєкт «Продуктових наборів» допомагає забезпечувати харчуванням людей, які постраждали внаслідок бойових дій. Також до українських лікарень організація закупила апарати вакуумної терапії, що допомагають швидше загоювати рани, та вакуумні аспіратори, що необхідні під час хірургічного втручання. Генеральним партнерами, які допомагають впроваджувати програми Фундації та підтримують фінансово, є МакДональдз в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні. Загальна сума допомоги Фундації під час війни склала більше 100 мільйонів гривень. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты