Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="257727"]
Материалы на украинском языке

Штучне запліднення — можливості медицини — погляд лікаря

0
Питання безпліддя з кожним роком постає все гостріше і гостріше - ця проблема активно вирішується в усьому світі. Але хороша новина

Питання безпліддя з кожним роком постає все гостріше і гостріше — ця проблема активно вирішується в усьому світі. Але хороша новина в тому, що медицина відмінно встигає за ним — регулярно з’являються все більш досконалі методики роботи. Те, що ще кілька років тому було для сім’ї вироком, тепер ефективно лікується. Якщо не допомагає сам процес лікування, більшість пар або жінок вирішують проблему за допомогою штучного запліднення. Програми, які пропонує клініка репродуктивної медицини в Києві, тільки підтверджує, що багато людей, маючи масу проблем зі здоров’ям, можуть стати мамою і татом. Діагноз «безпліддя» — це проблема, яка вирішується за допомогою грамотного фахівця і якісного обладнання. Все це є в Клініці проф. Феськова А.М.

ЕКО програми і їх особливості

db22f287c7e6543e2c3f20d4311e1b6d.jpg

Програми, які допоможуть пацієнтам стати щасливими батьками:

  • ● ЕКЗ. Простіше кажучи, це метод, при якому запліднення яйцеклітини відбувається поза організмом жінки, в лабораторії. Потім пацієнтці переносять уже готовий ембріон (ембріони). Звичайне ЕКЗ передбачає гормональну стимуляцію, щоб отримати більше, ніж в природному циклі кількість зрілих яйцеклітин. Але якщо організм жінки функціонує добре, можливий і такий варіант, як ЕКЗ в природному циклі, тобто без гормональної стимуляції.● ІКСІ. Це не окремий метод, а один з етапів програми ЕКЗ. Він передбачає більш точну і детальну роботу зі сперматозоїдами і необхідний, якщо є проблеми в спермограмме. Такий спосіб дозволяє запліднити яйцеклітину при наявності всього одного здорового сперматозоїда. Для ще більш детального відбору сперматозоїдів застосовується ІМСІ і ПІКСІ. Це відбір морфологічно нормального сперматозоїда і зрілого сперматозоїда відповідно. Всі ці маніпуляції успішно проводяться в умовах ембріологічною лабораторії.● Гарантоване ЕКО. Ця програма зустрічається в клініках не дуже часто, тому вона має велику цінність. Суть її зводиться до того, що при підписанні договору жінка отримує право проводити необмежену кількість спроб штучного запліднення до досягнення вагітності та народження дитини. Репродуктолог визначає найбільш відповідний час для проведення кожного етапу цієї програми, це називається — вибір циклу для програми ЕКЗ.Гарантоване ЕКО не має обмеження спроб, після яких потрібно заново проходити тривалу підготовку, збирати документи і т. Д., Однак проводиться виключно з дотриманням всіх медичних показань і протипоказань, і з метою отримання вагітності і збереження здоров’я жінки.Цитата доктора Зозулине А.Н. Ми лікуємо безпліддя вже не один десяток років і стикалися з ситуаціями різної складності. Але поряд з цим, і можливості репродуктивної медицини удосконалюються з кожним роком. Завдання репродуктолога не просто допомогти парі завагітніти, але народити здорову дитину. І навіть зіткнувшись з ризиком передачі різних захворювань від батьків майбутній дитині, ми можемо на розвитру ембріона в умовах інкубатора, провести діагностику цих захворювань і тим самим, запобігти ризику народження хворої дитини.

    Ці програми — стратегії, в рамках яких пацієнтки репродуктивних клінік можуть отримувати допомогу. Для зручності роботи з такими послугами кожна клініка формує свої умови. Наприклад, є пакети, до вартості яких входять або не входять медикаменти, входять або не входять необхідні обстеження, і т.д. . Є окремі пропозиції, актуальні для того чи іншого віку — наприклад, жінкам 35+ пропонують такі програми, в яких є додаткові процедури, перевіряючі всі можливі ризики у вікових мам.

96fb9093e9b8d5c1e32f60b5f704e3f1.png


На якому рівні знаходиться штучне запліднення в Києві?

У столиці України парам і жінкам пропонують послуги європейського рівня. Гарне обладнання, сучасні медикаменти, детально опрацьовані програми, комфортабельні умови в кабінетах і палатах, грамотне рішення юридичних питань — якщо вибрати гідну клініку, проблем не буде ні в якому напрямку.

А в професіоналізмі лікарів популярних клінік сумніватися зовсім не доводиться.

 

 

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты