Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260012"]
Материалы на украинском языке

Санта, Ельфи, подарунки: в Україні з’явилася Резиденція новорічних історій 

Old date:
Current date: 2022.05.22
New date: 2020.12.16
0
Тепер зовсім не обов’язково їхати за сотні кілометрів, щоб потрапити у саме серце Резиденції чи побачити шоу світового рівня. Орга

Тепер зовсім не обов’язково їхати за сотні кілометрів, щоб потрапити у саме серце Резиденції чи побачити шоу світового рівня. Організатори зимових шоу «Winterra», «Вартові Мрій» та «Резиденція Діда Мороза» створили новорічну трилогію для всіх охочих зануритися в атмосферу свята цієї зими — Резиденцію новорічних історій. Щоб стати одним із відвідувачів, варто просто перейти на сайт та обрати розвагу, яка вам до вподоби.
Новорічний майданчик, який почав діяти 12 грудня, поєднав у собі «Резиденцію Санти», у яку традиційно можна потрапити в Концерт-холі на ВДНГ, відеоказку «Новорічні пригоди Ельфів» та відеотрансляцію відомого шоу «Winterra. Легенда казкового краю».

«Вже котрий рік поспіль ми несемо новорічну казку у кожну родину. Ще рік тому батьки з дітьми приїздили на новорічних канікулах до столиці, аби побачити диво та зимову магію на власні очі. А тепер казка прийде до вашого дому, а улюблені шоу стануть ще ближчими, коментує Наталія Гончар, директорка StageShow Company. — Новорічні історії з хепіендом, яскраві декорації та герої, розваги і безпосередньо атмосфера свята — все це чекає на наших маленьких та дорослих глядачів у новому безпечному форматі».


Вже вшосте в Концерт-холі на ВДНГ для маленьких відвідувачів відкрила свої двері оновлена «Резиденція Санти» — новорічна інтерактивна шоу-казка, яка буде приймати гостей щодня протягом усіх новорічних свят. Тут дітлахи стануть героями диво-подорожі, яка розпочинається із самого входу до Концерт-Холу ВДНГ зі знайомства з Ельфами. Маленькі відвідувачі мають пройти через чарівний ліс, вирішити ряд загадок та подолати ігрові перешкоди, щоб врешті-решт потрапити у серце Резиденції — домівку Санти — та отримати від нього солодкий подарунок.


Але цього року зовсім не обов’язково їхати до столиці, щоб відвідати казкову локацію. Вперше творці шоу-казки відзняли ексклюзивну відеоказку «Новорічні пригоди Ельфів». Її можна переглянути, не виходячи з дому та з будь-якого куточку країни. В основі сюжету — історія сучасних Ельфів, що в переддень Нового року готуються до свят. Їх спіткає зустріч із Злою Чарівницею, яка спробує надолужити всі свої дитячі мрії за рахунок чарівної картки Санти. 

Щоб переглянути фільм, варто обрати відповідний розділ на сайті та зареєструватися до перегляду. Крім того, аби у повній мірі забезпечити ефект дива, організатори надішлють дітлахам солодкий подарунок від Санти до найближчого поштомату або відділення Нової пошти. 


Трилогію новорічних історій доповнює шоу, що за два попередні сезони зібрало десятки тисяч глядачів та захоплених відгуків — «Winterra. Легенда казкового краю». Цього року його показують у діджитал-форматі. Якщо засумували за улюбленим новорічним шоу, його можна переглянути на онлайн-майданчику, а на пошту отримати подарунок.Резиденція новорічних історій створена, щоб допомогти українцям, незважаючи на нові реалії та обмеженість у подорожах, на повну відсвяткувати ці новорічні свята, повірити у диво та створити різдвяну атмосферу у кожній родині. Все, що для цього потрібно, — перейти на сайт rezydencia.com та обрати улюблену розвагу у зручному для вас форматі.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x