Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275302"]
Материалы на украинском языке

Рідні стіни, рідним людям — як долучитись до відновлення зруйнованих будинків у звільнених після окупації селах

0
Компанія Lenovo разом з волонтерською ініціативою Repair Together планують спільними зусиллями відновити щонайменше 10 зруйнованих будинкі�

Компанія Lenovo разом з волонтерською ініціативою Repair Together планують спільними зусиллями відновити щонайменше 10 зруйнованих будинків для жителів одного зі звільнених сіл. З кожного проданого ноутбука Lenovo YOGA Slim 7 будуть перераховані дві тисячі гривень у фонд Repair Together для відновлення домівок мешканців села Лукашівка, Чернігівської області. 

За даними Міністерства розвитку громад та територій, зараз в Україні зруйновано або пошкоджено близько 116 тис. житлових будинків, у яких мешкали близько 3,5 млн людей. Серед них багато старих хатин у селищах, де люди прожили все своє життя. Внаслідок численних руйнацій, які завдають російські війська, кожного дня люди залишаються без даху над головою та фінансової можливості для відновлення свого житла. У квітні були звільнені окуповані території Київської, Чернігівської та Сумської областей. Одним з таких місць є село Лукашівка. Для допомоги українцям та відбудови їхнього житла компанія Lenovo об’єднала зусилля з молодою волонтерською ініціативою Repair Together, яка займається відновленням пошкодженого окупантами житла та надає адресну допомогу людям, котрі постраждали від російської агресії. За півтора місяці волонтери вже встигли доставити у село Ягідне Чернігівської області 293 листи шиферу й відновити дах у 13 будинках місцевих. У 12 будинках зробили внутрішній ремонт та прибрали 25 прибудинкових територій від наслідків війни. 

“Окрім допомоги, що спрямовується до глобальних фондів, ми в Lenovo допомагаємо українцям адресно. Зима не так уже й далеко, тому з питанням відбудови зруйнованого житла не можна зволікати. Масштаби руйнування в Чернігівській області складають близько 17%, зокрема в Лукашівці зруйновано кожен 5 будинок. Очікування майбутніх репарацій, на жаль, не допоможе пережити людям зливи й морози, тому коли допомога потрібна вже зараз — має долучитись бізнес. Ми об’єдналися з волонтерською ініціативою Repair Together і запустили благодійну активність, яка дозволяє покупцю отримати сучасний та стильний ноутбук, а постраждалим — повернути рідні стіни.”, — зазначає Микола Антонюк, керівник напрямку комерційних пристроїв Lenovo в Україні.


Головна мета колаборації та куди будуть направлені зібрані гроші

Завдяки спільній ініціативі та продажу ноутбуків серії YOGA Slim 7 Lenovo та Repair Together  планують зібрати понад 300 тис. грн на відновлення як мінімум 10 будинків у селі Лукашівка, Чернігівської області. Жителі цього села пробули під окупацією майже місяць та декілька днів перебували в самому епіцентрі бойових дій. Кожна п’ята домівка залишилась із розтрощеним дахом, поваленими стінами та обстріляним подвір’ям. Більшість селян залишились у рідному місці й планують відбудовувати своє помешкання, але потребують допомоги. Згодом настане холодна  зима, тому потрібно відбудувати рідні стіни якнайшвидше. Наразі у Лукашівці вже розчистили 29 територій та окреслили план робіт по ремонту постраждалих будинків та відновленню зруйнованих. 

Придбати сучасний пристрій і долучитися до допомоги

При покупці ноутбуків Lenovo серії YOGA Slim 7 в період з 01.07.2022 по 31.07.2022 — компанія Lenovo перераховує 2 тис. грн з кожної покупки до благодійного фонду Repair Together. Зібрані гроші допоможуть жителям Лукашівки без остраху зустріти зиму у відновлених  будинках. 

Придбати ноутбуки Lenovo YOGA Slim 7 можна у таких магазинах:

Більше інформації про благодійну активність можна отримати за посиланням

________________________________________________________________________________________________

Довідка

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — це глобальний технологічний центр з капіталізацією $70 млрд, що має представництва у 180 країнах та 75 тис. працівників по всьому світу. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому у 2021 році посіла 159 місце і входить до 20 кращих компаній технологічного сектору, зазначених у списку. Зосередившись на сміливій місії — забезпечувати розумні технології для кожного — Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, розширюючи нові напрями зростання інфраструктури, мобільних пристроїв, рішень та послуг. Ця трансформація разом з інноваціями, що змінюють світ, створюють більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для всіх і всюди. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты