Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="234383"]
Материалы на украинском языке

Рак шкіри: 7 симптомів, які не можна побачити

Old date:
Current date: 2022.08.13
New date: 2019.12.10
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Рак - страшна і дуже підступна хвороба. Найчастіше він розвивається абсолютно непомітно, а про хворобу стає відомо тоді, коли лікув

Рак — страшна і дуже підступна хвороба. Найчастіше він розвивається абсолютно непомітно, а про хворобу стає відомо тоді, коли лікувати її вже вкрай складно. Особливо ці тези справедливі для раку шкіри.

рак шкіри, симптоми раку шкіри, симптоми раку

Джерело: unsplash

Меланома, яка є одним з найбільш агресивних видів раку шкіри, найчастіше з’являється на родимках або родимих плями. Часто вона може викликати свербіж, печіння або сильний біль. Але існує ряд симптомів, що вказують на хворобу, які дуже легко пропустити. Саме про них і піде мова далі.
Розмите зображення

Меланома відрізняється тим, що вражає клітини, які відповідають за пігмент меланін (меланоцити). Але вони є не тільки на шкірі, але також і на сітківці ока. У зв’язку з цим рак шкіри може виявлятися таким неочевидним симптомом, як проблеми із зором. Якщо у вас все буквально пливе перед очима, то запишіться на прийом до фахівця.

Болі в животі

Часто меланома дає удар по печінці. Якщо ви регулярно відчуваєте біль у верхній правій частині живота, але при цьому ваш спосіб життя або стиль харчування не змінилися, то це привід відвідати лікаря. Такий симптом може вказувати на великий спектр захворювань.


рак шкіри, симптоми раку шкіри, симптоми раку

Джерело: unsplash

Часті головні болі

Меланоцити також містяться і в головному мозку. Відповідно, якщо хвороба їх вражає, то від регулярного головного болю нікуди не дітися. Також вони можуть супроводжуватися судомами і навіть порушеннями пам’яті та уяви.

Ускладнене дихання

На пізніх стадіях захворювання меланома може вражати легені. У зв’язку з цим можуть з’явитися проблеми з диханням: задишка, нестача повітря, частий кашель і сильний хропіння. Ігнорувати симптоми такого роду не варто.


рак шкіри, симптоми раку шкіри, симптоми раку

Джерело: unsplash

Розлад шлунку

Звичайно, така неприємність може трапитися з кожним. Особливо, якщо напередодні переїсти або, можливо, з’їсти щось не те. Але, якщо діарея, здуття або запор трапляються на регулярній основі, а ліки, народні засоби або дієта не допомагають, то варто задуматися.


Кульки під шкірою

Дуже часто рак шкіри супроводжується запаленням в лімфовузлах. Якщо ви виявили в районі паху, пахв або шиї явно виражені кульки, то терміново зверніться до лікаря.


 Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x