Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272105"]
Материалы на украинском языке

Приємні подарунки, про які мріє кожна матуся  

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2022.01.12
0
Запитайте будь-якого малюка, хто для нього найважливіша людина у світі й неодмінно почуєте: «Звичайно - це моя мама!». Для своїх діте

Запитайте будь-якого малюка, хто для нього найважливіша людина у світі й неодмінно почуєте: «Звичайно — це моя мама!». Для своїх дітей матуся незмінно стає ідеалом доброти, розуму, краси. Вона дарує нам всю себе: любов, доброту, турботу, терпіння. Мама – найголовніша людина у житті кожного з нас.

Як порадувати маму без приводу?

Щоб мама відпочила і добре розслабитися, подаруйте їй похід у СПА.

Квитки в театр, кіно, концерт — для такого подарунка зовсім не потрібен привід, а ось позитивних емоцій буде достатньо.


Розцілуйте маму і скажіть, що вона найкрасивіша (бажано робити це якнайчастіше). А також замовте для неї найкрасивіший букет квітів. Запевняємо, їй буде дуже приємно, усі мами люблять квіти.

Дарувати квіти можна у будь-який день тижня, з приводу і без нього! Малюки можуть порадувати маму щойно зірваною кульбабою або ромашкою. Дорослі діти, чоловік, подруги бажають вибрати для мами найкрасивіший і найдивовижніший букет. Добре, що кур’єрська доставка квітів від Flowers.ua працює щодня. Замовити квіти на сайті або через офіційну програму можна в будь-який час доби, в будь-якому місці.

Які квіти вибрати для мами?

Тільки ви самі можете знати особисті уподобання мами, але щоб композиція сподобалася напевно, варто враховувати натуру жінки:

  • якщо мама — бізнес-вумен, їй напевно припаде до душі строгий і лаконічний букет лілій, жоржин або троянд;
  • мамам з м’яким характером будуть доречні сонячні композиції з ромашок, соняшників, жовтих нарцисів. Вони будуть тішити око, дарувати позитив та життєву енергію;
  • мамам, які займаються домашнім господарством, буде приємно отримати у подарунок кімнатні квіти. Зверніть увагу на орхідеї та антуріуми у горщиках. Мами будуть раді живим рослинам.

Щоб порадувати маму приголомшливим букетом, звертайтеся лише до перевірених фахівців, саме вони зможуть повною мірою гарантувати свіжість та неповторний аромат квітів.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты