Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="229967"]
Материалы на украинском языке

«Пригоди Єви та Рудаськи» продовжуються: вийшла друга книга серії

Old date:
Current date: 2022.10.07
New date: 2019.10.25
0
Світ побачила друга книжка з інтерактивної серії «Пригоди Єви та Рудаськи» під назвою «Маленькі дослідники великого світу», створ

Світ побачила друга книжка з інтерактивної серії «Пригоди Єви та Рудаськи» під назвою «Маленькі дослідники великого світу», створена мережею магазинів EVA в підтримку благодійного проекту «Здійсни мрію».

Пригоди Єви та Рудаськи

В новій книзі з серії йдеться про навчання у старшій групі дитячого садка та підготовці до школі. Тут у ігровій формі розповідається про нові обов’язки,  емоції та відносини. А головне, як з ними справлятися. На допомогу батькам в книзі сформовано список питань, які можна задати дитині (відповідаючи на які дитині легше формулювати події і своє до них ставлення) замість стандартного, прийнятого у нас дорослих «Як справи сьогодні?».

Пригоди Єви та Рудаськи


В другій книзі серії книжок для дітей від 3-х до 8 років «Пригоди Єви та Рудаськи» червоною ниткою проходить тема охорони природи. А саме розповідається про скорочення ареалу проживання на прикладі живих друзів нашої червоної Пандочка Рудаські, вирубка бамбукових лісів.

♥♥♥

Згодом, у  грудні вийде вже третя серія книги «Різдвяне диво та нові Відкриття Еві та Рудаські». Вона повністю присвячена Різдву та Святому Миколаю. Завдяки цій книзі ви разом з дітками зможете вивчити колядки, дізнаєтеся разом, як приготувати кутю, вирізати витинанки, а також чимало цікавих традицій. Також в цій книзі з’являється бабуся для акценту важливості дорослого покоління.

♥♥♥

Нагадаємо, що головною метою проекту є мотивація батьків до якісного проведення часу зі своїми дітьми. Під час читання книги, разом з дитиною можна виконувати інтерактивні завдання, надихати дітей до читання, зацікавити пригодами героїв та разом пізнавати світ. Книги привернуть увагу до екологічної проблематики, а головне – допоможуть тяжкохворим дітям.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты