Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="229967"]
Материалы на украинском языке

«Пригоди Єви та Рудаськи» продовжуються: вийшла друга книга серії

0
Світ побачила друга книжка з інтерактивної серії «Пригоди Єви та Рудаськи» під назвою «Маленькі дослідники великого світу», створ

Світ побачила друга книжка з інтерактивної серії «Пригоди Єви та Рудаськи» під назвою «Маленькі дослідники великого світу», створена мережею магазинів EVA в підтримку благодійного проекту «Здійсни мрію».

Пригоди Єви та Рудаськи

В новій книзі з серії йдеться про навчання у старшій групі дитячого садка та підготовці до школі. Тут у ігровій формі розповідається про нові обов’язки,  емоції та відносини. А головне, як з ними справлятися. На допомогу батькам в книзі сформовано список питань, які можна задати дитині (відповідаючи на які дитині легше формулювати події і своє до них ставлення) замість стандартного, прийнятого у нас дорослих «Як справи сьогодні?».

Пригоди Єви та Рудаськи


В другій книзі серії книжок для дітей від 3-х до 8 років «Пригоди Єви та Рудаськи» червоною ниткою проходить тема охорони природи. А саме розповідається про скорочення ареалу проживання на прикладі живих друзів нашої червоної Пандочка Рудаські, вирубка бамбукових лісів.

♥♥♥

Згодом, у  грудні вийде вже третя серія книги «Різдвяне диво та нові Відкриття Еві та Рудаські». Вона повністю присвячена Різдву та Святому Миколаю. Завдяки цій книзі ви разом з дітками зможете вивчити колядки, дізнаєтеся разом, як приготувати кутю, вирізати витинанки, а також чимало цікавих традицій. Також в цій книзі з’являється бабуся для акценту важливості дорослого покоління.

♥♥♥

Нагадаємо, що головною метою проекту є мотивація батьків до якісного проведення часу зі своїми дітьми. Під час читання книги, разом з дитиною можна виконувати інтерактивні завдання, надихати дітей до читання, зацікавити пригодами героїв та разом пізнавати світ. Книги привернуть увагу до екологічної проблематики, а головне – допоможуть тяжкохворим дітям.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты