Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="228278"]
Материалы на украинском языке

«Пригоди Єви та Рудаськи»: книга, яка допоможе дітям радіти життю

Old date:
Current date: 2022.10.06
New date: 2019.10.07
0
Мережа магазинів EVA підтримала проект "Здійсни Мрію" та презентувала інтерактивну книгу для дітей від 3-х до 8 років «Пригоди Єви та
Мережа магазинів EVA підтримала проект «Здійсни Мрію» та презентувала інтерактивну книгу для дітей від 3-х до 8 років «Пригоди Єви та Рудаськи», це перша книга із запланованої серії книжок.
Метою проекту є мотивація батьків до якісного проведення часу зі своїми дітьми. Під час читання книги, разом з дитиною можна виконувати інтерактивні завдання, надихати дітей до читання, зацікавити пригодами героїв та разом пізнавати світ.Книги привернуть увагу до екологічної проблематики, а головне – допоможуть тяжкохворим дітям.
♥♥♥
Купуючи будь-яку книгу з серії «Пригоди Єви та Рудаськи» в магазинах EVA, ви особисто берете участь у здійснені мрії дівчинки Олени, 14 років, яка мріє стати актрисою і побачити всі місця зйомок серіалу «Величне століття» в Стамбулі.Вона знає дуже багато про турецьку культуру, історичні пам’ятки Стамбулу. Не зважаючи на протез у нозі, Олена займається у театральному гуртку.
♥♥♥
Мрія Олени може об’єднати дітей із України, які знаходяться в Туреччині і познайомити їх з турецькою культурою.

Куратори та волонтери проекту Здійсни Мрію, ведучі телеканалу 1+1 першими отримали книгу та мають можливість познайомити з нею своїх діточок. Хто саме приєднався до цієї ініціативи, дізнаєтесь незабаром! Слідкуйте за нашими новинами!

Та мерщій, до магазинів EVA, щоб придбати першу частину книги.

Головними героями є дівчинка Єва та її улюблена іграшка – мала панда Рудаська. Рудаська не звичайна панда! По–перше, вона – мала панда, яка більше схожа на лисичку. А по-друге, ця іграшка… оживає на сторінках книжки та пізнає світ разом із Євою!

Разом ми зможемо більше здійснити великі мрії маленьких пацієнтів!Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты