Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="253181"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Премія «Мама року-2020»: які подарунки отримали найкращі мами України

Old date:
Current date: 2021.06.14
New date: 2020.08.25
0
Днями 13 матусь-переможниць Національної премії «Мама року-2020» від Лінії магазинів EVA отримали подарунки та відповідні нагороди. Ць

Днями 13 матусь-переможниць Національної премії «Мама року-2020» від Лінії магазинів EVA отримали подарунки та відповідні нагороди. Цьогоріч за звання «Мама року» змагалась рекордна кількість жінок зі всієї України – участь у премії взяло близько 800 історій, що на 35% більше ніж минулого року.

Премія Мама року результати

Джерело: EVA

У 2020 році весь звичний уклад життя країни і всього світу змінився. Пандемія коронавірусу COVID-19 внесла свої корективи, проте не змогла стати на заваді Лінії магазинів EVA знайти та нагородити найкращих мам України.

Від традиції проведення масштабної конференції «Мама може», що склалася за останні 2 роки існування Національної премії «Мама року», довелося відмовитись через запровадження карантинних обмежень. Піклуючись про безпеку та здоров’я переможниць, компанією було прийнято рішення привітати матусь та подарувати їм свято у їх рідному місті або найближчому до них обласному центрі.

Дбайливим, надихаючим, гарним, енергійним та талановитим мамам-переможницям у різних куточках України Лінія магазинів EVA організувала справжню казку: день відпочинку у найкращому SPA-комплексі, програму перевтілення від стилістів та візажистів та професійну фотосесію. Насичений різноманітними подіями день, матусі завершили у родинному колі за святковою вечерею, де їх відзначили нагородою «Мама року» від Лінії магазинів EVA та подарунками від партнерів премії.

Премія Мама року від EVA

Джерело: EVA

Мама року премія

Джерело: EVA

Мама року подарунки

Джерело: EVA

«Національна премія «Мама року» — це ще один привід сказати своїй мамі або бабусі про свою любов, це ще один прояв турботи про найближчу людину. Це ідеальна площадка для кожної мами похвалитися своїми успіхами та отримати безмежну підтримку українців, які віддають за неї свій голос. З кожним роком кількість натхненних історій материнства зростає, що говорить про те, що нам вдалося створити ідеальну площадку для матусь, де вони можуть відкритися, надихнутися і просто стати щасливішими, а Лінія магазинів EVA в свою чергу їм в цьому сприятиме»,

— прокоментувала директорка з маркетингу Лінії магазинів EVA Ганна Гришина.

Нагадаємо, що вітання матусь-переможниць 2020 року стало кульмінацією шостої Національної премії «Мама року» — конкурсу, що закликає українців ділитися щасливими історіями материнства та дякувати своїм мамам за їх турботу, безмежну любов, натхнення та доброту.

Цьогорічний конкурс тривав з 27 лютого до 3 червня. За три місяці учасники зі всієї України поділились близько 800 зворушливими та надихаючими історіями. Учасниці змагались у 8 номінаціях: «Натхнення», «Велике серце», «Сімейний затишок», «Спорт», «Успіх», «Супербабуся», «Блогер» та «Мій Дім – моя EVA».

Переможниць обирали шляхом онлайн-голосування на сайті mamaroku.eva.ua. Окрім того, голоси за своїх фавориток віддавали зіркові експерти, серед яких були Лілія Бєлоусова, Ярослава Гресь, Любов Лоріашвілі, Олена Мандзюк, Наталка Карпа та Ганна Гришина.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: