Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260210"]
Материалы на украинском языке

Пошта Діда Мороза, «Хеппі шоп» і планета Пундиків: як розважитись на Даринку

Old date:
Current date: 2022.05.27
New date: 2020.12.18
0
Написати й відправити лист бажань Діду Морозу, перенестися на казкову планету Пундиків, отримати тематичні призи й проводити час с

Написати й відправити лист бажань Діду Морозу, перенестися на казкову планету Пундиків, отримати тематичні призи й проводити час свят в атмосфері веселощів і посмішок. Столичний маркет-молл «Даринок» з 19 грудня до 6 січня включно запускає розважальну програму з костюмованими спектаклями, ростовими ляльками, конкурсами та подарунками. Щодня! Усі активності – безкоштовні.

Новий рік на Даринку
Вистава розповідає історію міжгалактичного порталу, через який проходять і вступають в силу Нові роки. Минулого грудня поломку воріт приховали працівники лабораторії, тому весь 2020 пройшов наперекосяк. До того ж, через неправильну роботу тунелю випадково на Землі опинився Пундик – житель планети, далекої від нашої.

Професор з лаборантом, заручившись підтримкою гостей «Даринку», беруться допомогти Пундику повернутися до сім’ї й полагодити портал, щоб 2021 рік повноцінно почав діяти без перешкод. Але на шляху їм стоїть антагоніст – робот, який хоче залишити все як є. Постановка буде проходити з 19 грудня до 6 січня, щодня з 16:00 до 18:00 у зоні Wi-Fi за участю відвідувачів.


Даринок новорічна програма

Розваги на Даринку


Крутити колесо й отримувати подарунки. Маркет-молл «Даринок» відкриває «Хеппі шоп», у якому маленькі гості можуть отримати солодощі або іграшки, беручи участь у лотереї. Якщо ж не вдалося спіймати удачу за хвіст – є можливість купити призи за місцеву валюту – «хеппіки», листи різної номінальної вартості можна заробити, якщо:

  • відвідати спектакль «Міжгалактична подорож на планету Пундиків»;
  • написати лист Діду Морозу з 19 до 31 грудня і зафіксувати в аніматора на локації з 12:00 до 18:00;
  • пройти квест (стійки реєстрації біля 1 і 6 входів з 12:00 до 18:00);
  • викласти сторі з «Даринку» зі спеціальним хештегом #хеппіновийрік

Заробляйте «хеппіки» й купуйте  круті подарунки!

Акції та конкурси на Даринку


Даринок фотозони

А поки дітвора зайнята виставою й активностями, батьки можуть пробігтися магазинами в пошуках подарунків. І ще заробити на покупках. Адже до кінця цього року, щобудня «Даринок» дарує покупцям по 50 сертифікатів номіналом від 100 до 250 грн від магазинів «Сільпо», EVA, «Будинок посуду», «Цитрус», «Львівські круасани» та інших.


Усі гості, які зробили покупку на суму від 100 грн у магазинах «Даринку» з 10:00 до 21:45 (крім супермаркету «Сільпо», «Нової Пошти», «Укрпошти», закладів харчування, магазинів з тютюновими виробами, сервісів і банківських відділень), у той же день з 20:00 до 22:00 можуть обміняти чеки на заохочення, самостійно витягнувши один з конвертів з лототрону, в яких знаходяться сертифікати різної номінальної вартості.


Важливо: учасникам потрібно пред’являти чеки за покупки, здійснені в той же день. Офіційні правила — за посиланням.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x