Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272829"]
Материалы на украинском языке

Перша кінопригода: 2-й випуск “Мультики в кіно. Українське для малят”  

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.02.16
0
Українські виробники мультфільмів об’єдналися заради створення корисного дитячого контенту для наймолодших відвідувачів кінот

Українські виробники мультфільмів об’єдналися заради створення корисного дитячого контенту для наймолодших відвідувачів кінотеатрів. До проєкту “Мультики в кіно. Українське для малят” увійшли сучасні, повчальні українські мультсеріали — “ХОРОБРІ ЗАЙЦІ”, “210 добрих справ”, “Маленьке містечко” та “Першосвіт”. У січні відбулася прем’єра першого випуску проєкту-мультзбірки, а від 17 лютого у кінотеатрах стартують покази другого випуску, які триватимуть тиждень — саме час запланувати з малечею похід у кіно й влаштувати справжнє свято!

Кінокомпанія FILM.UA Group, мережа кінотеатрів Multiplex, українські незалежні студії анімації, за підтримки Державного агентства України з питань кіно та медіапартнер проєкту телеканал ПЛЮСПЛЮС представили перший спільний кінотеатральний проєкт для наймолодших «Мультики в кіно. Українське для малят».

Вперше українські виробники дитячих мультиків взяли на себе відповідальність облаштування дитячого дозвілля в кінотеатрах та створили проєкт, завдяки якому діти віком від 1-го року можуть дивитися корисний україномовний контент на великому екрані. За словами творців, метою такої колаборації є розвиток українського ринку дитячої анімації. Знайомство малечі із якісними мультсеріалами українського виробництва сприяє поглибленню рівня зацікавленості дитини в україномовному контенті на майбутнє. Окрім того, на думку авторів, сумісний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію та сприяти зміцненню внутрішньородинних зв’язків.


Познайомитися з героями кожного з мультсеріалів та почути знайомі зіркові голоси можна в трейлері другого випуску проєкту.

Акторка та ведуча Олена Кравець, а також продюсер, співак, шоумен та співзасновник продюсерського центру MOZGI Потап (Олексій Потапенко) подарували свої голоси зайцебатькам невгамовних і допитливих Бопа та Бу — головних героїв мультсеріалу “ХОРОБРІ ЗАЙЦІ”. А ритмічний та яскравий саундтрек до мультсеріалу “210 добрих справ” записав відомий гурт ТНМК — його малеча теж почує під час перегляду 2-го та всіх наступних випусків мультзбірки в кіно.

Усі мультсеріали, що увійшли до збірки, розроблені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.

Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року, які традиційно не відвідують кінотеатри через вікові обмеження, та їхніх батьків. Команда проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» врахувала всі особливості, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача:

  • М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;
  • Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;
  • Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин;
  • Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували;
  • Щомісяця в кінотеатрах стартує нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів, та навчає малюків щораз новому;
  • Сеанси оминають час денного сну малюків та йдуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00.

Ініціатори проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» – кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex. Виробники мультсеріалів, які увійшли до проєкту, — Glowberry, Good Deeds Animation, Unimage, Першоcвіт.

Стежте за новинами проєкту в соціальних мережах FILM.UA Group:

  • Facebook: https://www.facebook.com/film.ua
  • Instagram: https://www.instagram.com/filmua/

___________________________________________________________________________________________

Синопсис
«Мультики в кіно. Українське для малят» — це кіноподорож для наймолодших. Вперше на великому екрані зустрінуться герої улюблених українських мультсеріалів: непосидючі Хоробрі Зайці, дружні Еммі та Кіт з 210 добрих справ, рожеві ведмежата з Маленького містечка та малюки з Першосвіту.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты