Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251317"]
Материалы на украинском языке

Нова енциклопедія сексу: що змінилося із настанням цифрової епохи

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.21
0
З роками сексуальна індустрія настільки розвинулася, що з'явилися нові терміни, які позначають сучасні способи отримання задоволе

З роками сексуальна індустрія настільки розвинулася, що з’явилися нові терміни, які позначають сучасні способи отримання задоволення. Розповідаємо про нові поняття в культурі сучасного сексу.


У світі відбулося чимало змін, які серйозно вплинули на ставлення до сексу й сексуальності, зокрема до жіночого задоволення. Секс-іграшки стали доступнішими й цікавішими, з’явилися додатки для знайомств, які дозволяють знайти партнерів без зайвих зусиль, навіть була створена перша 3D-модель клітора та пристрої для сексу на відстані.
Розвиток технологій розширив можливості жінок в отриманні нового сексуального досвіду, навіть без партнера та рук! Саме тому фахівці заговорили про нові сексуальні поняття: цифросексуали, теледільдоніка, немоногамні стосунки. Розберемо кожне окремо.

Гід з оргазму: чоловічий та жіночий⇒


Цифросексуали – майбутнє сексуального світу

Цифросексуалами називають людей, які задовольняють сексуальні потреби через технології віртуальної реальності, електронні гаджети та роботів. Для таких персон наявність «живого» партнера відходить на задній план, насамперед їх збуджує секс з інтерактивними іграшками.


За даними сексолога Холлі Річмонд, найчастіше до цифросексуалів належать чоловіки з проблемами в спілкуванні. Вони не відчувають безнадійності через відсутність стосунків із реальними партнерками або партнерами, тому що технології повністю втамовують їх потреби.

Вже зараз компанії пропонують роботизованих секс-ляльок. Кількість прихильників сексу з роботами та віртуальної порнографії зростає щороку, тому не виключено, що в майбутньому інтимні гаджети стануть досить доступними для простих людей.

Нині ж технологічне задоволення може дозволити собі не кожен – за особисте «щастя» з роботоподібною жінкою доведеться заплатити від 15 тисяч доларів.
Теледільдоніка – для «кохання» на відстані
Сьогодні для сексу достатньо мати Інтернет та кілька «розумних» пристроїв. Звідси й поняття «теледільдоніка». Це секс на відстані за допомогою різних гаджетів, які дозволяють користувачам «відчувати» один одного навіть на відстані.Наявність партнера в приміщенні зовсім не обов’язкова. Здебільшого для такого задоволення пари або випадкові знайомі використовують мастурбатори та вібратори, які можна придбати в будь-якому секс-шопі.


Вони підключаються до мережі через спеціальний додаток та починають задовольняти один одного. Інтелектуальні мастурбатори здатні скорочуватися під ритм дій, які відбуваються на екрані телефону.

Немоногамні стосунки – щастя без зобов’язань


Сьогодні стосунки між людьми знаходяться на новому рівні. Стосунки з декількома партнерами, без зобов’язань, дружба із сексом як бонус – все це існувало й раніше, але тепер обговорюється без сорому. Так і з’явився термін «немоногамні стосунки».


Українське суспільство в цьому питанні поки досить консервативне. Однак у країнах Європи та США вже давно набрали популярності вільні стосунки та поліаморні сім’ї. Багато людей уже спробували себе в немоногамії. Чим молодше покоління, тим більше воно відкрите до подібної соціальної моделі.


Звісно, це не означає, що моногамія зникне й дітей виховуватимуть по кілька партнерів одразу. Вважається, що поліаморні стосунки здатні знизити ризик конфліктів між партнерами та звичайних зрад.


Навіть дослідження вчених довели, що люди з немоногамними стосунками в емоційному та сексуальному плані так само щасливі, як і моногамні пари.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x