[artlabel id="226007"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Небезпечні маски: 6 продуктів, які не можна наносити на обличчя

Old date:
Current date: 2019.09.20
New date: 2019.09.12
0
Багато жінок вважають, що якщо продукт натуральний, то він зможе принести користь шкірі і забезпечити хороший косметичний ефект. А

Багато жінок вважають, що якщо продукт натуральний, то він зможе принести користь шкірі і забезпечити хороший косметичний ефект. Але це далеко не завжди так. Французькі косметологи назвали 6 натуральних продуктів, які краще не наносити на обличчя.

Небезпечні маски для обличчя

Джерело: [email protected]_shine_cosmetics

СПИРТ

Якщо у вас жирна шкіра, то виникає спокуса використовувати спиртовмісні розчини для її висушування. Однак алкоголь забирає зі шкіри найважливіші ліпіди, білки і жири, через що вона залишиться слабкою і вразливою до інфекцій.

ЯЙЦЯ У СИРОМУ ВИГЛЯДІ

Напевно, деякі розповідали вам про те, що суміш з сирих яєць є чудовою маскою для обличчя, яка зміцнює шкіру і особливо корисна при наявності великих пір. Однак в сирих яйцях можуть міститися бактерії сальмонели, і якщо ви будете їх вдихати, вони здатні спровокувати серйозне харчове отруєння.

Небезпечні маски для обличчя

Джерело: [email protected]

МАЙОНЕЗ

Використання майонезу в якості різновиду зволожувача для шкіри — незовсім вдала ідеєя, оскільки цей продукт закупорює пори, через що зростає загроза появи прищів і вугрового висипу.

ЛИМОННИЙ СІК

Ходять чутки про те, що за допомогою лимонного соку можна позбутися від пігментних плям і прищів на шкірі. Це не так, оскільки лимонний сік є кислотної субстанцією, яка змінить рівень pH на шкірі, руйнує шкірний бар’єр, призводить до подразнень і запалень.

Небезпечні маски для обличчя

Джерело: [email protected]_tabak

ХАРЧОВА СОДА

Стверджується, що харчова сода ефективна при боротьбі з прищами, але від цього інгредієнта теж варто відмовитися. Він змінює рівень pH на шкірі і зменшує товщину її верхнього шару, що може спровокувати опіки.

КОРИЦЯ

Прі використанні кориці в будь-яких засобах по догляду за шкірою ви можете зіткнутися з подразненнями і опіками. Кориця також змінює рівень pH на шкірі.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Статьи по теме:
Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: