Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="255879"]
Материалы на украинском языке

Названий фрукт, що знижує ризик зараження COVID-19

0
Не секрет, що коронавірус протікає в легкій, середній і важкій формах. Фахівці впевнені, ступінь захворювання залежить від імунної

Не секрет, що коронавірус протікає в легкій, середній і важкій формах. Фахівці впевнені, ступінь захворювання залежить від імунної реакції на збудник SARS-CoV-2. Зважаючи на це вони шукають нові способи зміцнити здоров’я організму людини. Нещодавно вони з’ясували, який фрукт знижує ризик зараження COVID-19.

Коронавирус

Джерело: freepik

Своїм відкриттям поділилися фахівці з медичного університету Нара в Японії. В ході нещодавно проведеного дослідження вони виявили фрукт, вживання якого значно зменшує ризик зараження на коронавірус при контакті із хворим. Цим продуктом виявилася хурма!

Як повідомляється, в ході експерименту, яким керували професори-імунологи Тосихиро Іто і Яно Хісакадзу, медики вводили дубильні речовини з хурми в слину людини разом з клітинами коронавірусу. Вже через 10 хвилин заразність інфекції знизилася в 10 тисяч разів.

Хурма для профилактики коронавируса

Джерело: freepik

Причиною такого впливу хурми вчені пояснюють наявністю у фрукті таніонів — їх дія і запобігає зараженню інфекцією. У наступних етапах своїх досліджень фахівці спробують визначити ефективність речовин фрукта не тільки в межах лабораторії, а й безпосередньо в ротовій порожнині людини.


Якщо висновки виявляться надійними, для боротьби з COVID-19 вчені планують розробити серію препаратів на основі дубильної речовини з хурми.

Варто відзначити, що хурма дуже корисна для зміцнення імунної системи. Вона багата вітамінами А, С і В, а також корисними мікроелементами: йодом, кальцієм, залізом, калієм, марганцем, магнієм, фосфором. Сезонний фрукт ідеально підходить для боротьби з авітамінозом, що дуже актуально в зимову пору року.

Концентрація кислот в ягоді цілюще впливає на роботу шлунка, особливо при хворобах шлунково-кишкового тракту, печінки й нирок. Крім того, хурма корисна при захворюваннях серця і судин і рекомендується для відновлення нервової системи та організму в цілому.

Так що з настанням сезону хурми не забудьте запастися корисним фруктом!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты