Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273348"]
Материалы на украинском языке

Навчаємося та перемагаємо: «На Урок» оголошує старт XIII Всеукраїнської інтернет-олімпіади 

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.03.23
0
Цьогоріч весна не схожа на інші. Це весна випробувань та єднання. Тож ми маємо підтримувати одне одного, допомагати одне одному і св

Цьогоріч весна не схожа на інші. Це весна випробувань та єднання. Тож ми маємо підтримувати одне одного, допомагати одне одному і своїй країні. І не забувати вчитися! Ми впевнені, що зараз найважливіше завдання вчителів та учнів — продовжувати вчити та вчитися, аби втримати українську освіту на високому рівні. 

Попри війну та всі намагання ворога поневолити наш народ, Освітній проєкт «На Урок» робитиме все можливе, аби українські школярі мали можливість навчатися, отримувати нові знання та брати участь у Всеукраїнських змаганнях.

Саме тому ми оголошуємо старт ХІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Це цікавий і захопливий інтерактив, що допоможе перевірити якість здобутих учнями знань. А ще це нестандартні завдання та гарантовані нагороди для кожного! І цього разу на дітей традиційно чекають завдання з 20 різних предметів:


 1. Українська мова та література.
 2. Математика.
 3. Історія.
 4. Англійська мова.
 5. Географія.
 6. Я досліджую світ.
 7. Предмети початкової школи (1-4 клас).
 8. Мистецтво.
 9. Зарубіжна література.
 10. Основи здоров’я.
 11. Інформатика.
 12. Німецька мова.
 13. Громадянська освіта.
 14. Біологія.
 15. Фізика.
 16. Правознавство.
 17. Хімія.
 18. Астрономія.
 19. Трудове навчання (дівчата).
 20. Трудове навчання (хлопці).

Який предмет подобається учням більше? А може вони хочуть пройти всі олімпіади? Не обмежуйте дітей! До того ж ми розробили завдання, що не просто перевіряють рівень знань, а й уміння ними користуватися. 

Переможцем стане кожен — усі учасники олімпіади отримають яскраві нагороди: дипломи за I, II та III місце, або сертифікати про участь. 

Реєстрація на олімпіаду вже стартувала та триватиме до 20 травня. Завдання олімпіад будуть відкриті з 21 березня до 20 травня включно. А вже 23 травня учні отримають яскраві нагороди! Зареєструватися школярі можуть як самостійно, так і звернувшися по допомогу до вчителя. 

Зверніть увагу: завдання можуть охоплювати теми навчальної програми, пропоновані до вивчення у період з 01.09.2021 до 31.03.2022.

Сьогодні нам усім (і особливо дітям) потрібен острівець стабільності та рівноваги. І навчання є одним із них. Саме тому зараз як ніколи важливо залучати школярів до активностей та різноманітних змагань. Навчаємо, навчаємося та віримо в нашу перемогу!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты