Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="247251"]
Материалы на украинском языке

Наталка Карпа. Лайфхаки, секретики та натхнення від молодої мами

0
Наталка Карпа - співачка, молода мама, розмовідає про 5 секретів щасливого материнства, що її надихає і як натхнення допомагає.  У

Наталка Карпа — співачка, молода мама, розмовідає про 5 секретів щасливого материнства, що її надихає і як натхнення допомагає. 

ЗА_DІТЕЙ!  наталка карпа

У цьому відео Наталка поділиться враженнями від спільних пологів і розповість, що допомагає їй отримувати задоволення від життя в новому статусі — мами.

Джерело: youtube.com, автор: ЗА_DІТЕЙ!


ЗА_DІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще і щасливим.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты