Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272970"]
Материалы на украинском языке

Найкраща канцелярія для дошкільнят

0
Через творчість малюки пізнають світ, розвивають корисні навички та отримують радісні емоції. Ліплення та малювання для малят має

Через творчість малюки пізнають світ, розвивають корисні навички та отримують радісні емоції. Ліплення та малювання для малят має велике значення та займає левову частину від щоденного розпорядку. Адже так дитина вчиться поєднувати кольори, розвиває дрібну моторику та фантазію. А найголовніше – отримує задоволення від захоплюючого процесу створення своїх перших шедеврів.

Як обрати матеріали для творчості

Обираючи товари для малят, найважливіше – звернути увагу на їх якість та безпечність. Німецький бренд Kite створює круту канцелярію, яка допоможе дитині реалізовувати таланти та насолоджуватися творчим процесом. Яскраві олівці, фломастери та крейда; м’який та «слухняний» пластилін трьох різних різновидів; кольоровий папір та картон для створення ефектних поробок. А також – ножиці зі зручними для дитячих ручок кільцями.


Лінійка Kite Dogsце високоякісні товари для навчання та творчості, які познайомлять малечу з багатьма чудовими породами собак та допоможуть безпритульним тваринам.  Частина коштів від продажу товарів Kite Dogs буде направлена до міжнародного благодійного фонду, який опікується знедоленими тваринами. Завдяки вам, у песиків з’являться: їжа, турбота та допомога ветеринарів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты