Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="266049"]
Материалы на украинском языке

На Чілдрен Кінофесті вп’яте оберуть найкращий дитячий фільм

Old date:
Current date: 2022.01.23
New date: 2021.05.20
0
У межах восьмого Чілдрен Кінофесту відбудеться п'ятий ювілейний Конкурс короткометражних фільмів, створених дітьми. Шістнадцять

У межах восьмого Чілдрен Кінофесту відбудеться п’ятий ювілейний Конкурс короткометражних фільмів, створених дітьми. Шістнадцять картин-фіналістів продемонструють у кінотеатрах різних міст, а також онлайн – на сайті online.childrenkinofest.com.
До складу журі увійшли відомі українські кінематографісти: режисер-постановник фантастичного анімаційного фільму «Віктор_Робот» Анатолій Лавренішин, режисер драми «Додому» Наріман Алієв та письменниця, режисерка документального хіта «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірина Цілик.

П’ятий конкурс короткометражних фільмів, створених дітьми, оголошений восени 2020 року, зібрав понад 180 заявок з усієї України.  Цього року Конкурс було розширено, тож вперше Селективний комітет обрав 16 фіналістів, серед яких журі та глядачі оберуть 5 переможців. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Івано-Франківська та Дніпропетровська області. Серед тем, яким присвятили свої фільми юні режисери та режисерки – булінг, екологічна свідомість, пандемія коронавірусу, Чорнобильська катастрофа, тваринний  світ та космос.


6 червня на онлайн-церемонії закриття фестивалю почесне журі назве Найкращий український дитячий фільм, який отримає нагороду у розмірі 15000 гривень. Також будуть обрані Найкращий анімаційний фільм в категорії від 7 до 10 років (4000 гривень), а також Найкращі ігровий та анімаційний фільми в категорії від 11 до 14 років (по 4000 гривень). Обрати найкращий фільм зможуть і глядачі – лауреат Призу глядацьких симпатій отримає 8000 гривень. Усі фіналісти конкурсу одержать іменні сертифікати.


Список фіналістів Конкурсу короткометражних фільмів, створених дітьми – тут.

Цього року Чілдрен Кінофест відбудеться в гібридному форматі: частина фільмів буде показана в кінотеатрах з 28 травня до 2 червня (перелік кінотеатрів – тут), частина – онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті online.childrenkinofest.com. До конкурсної програми традиційно ввійшло сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Почесною амбасадоркою фестивалю у 2021 році стала співачка й авторка пісень Христина Соловій.

Місія Чілдрен Кінофесту – розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно та залучати дітей до створення кінофільмів. Відвідування показів та онлайн-перегляди – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті.


Фестиваль організовано компанією «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фестиваль дякує за допомогу Goethe-Institut, Посольству Королівства Данія, Данському кіноінституту, Посольству Королівства Норвегія, Посольству Угорщини, Посольству Швеції та Посольству Королівства Нідерланди.


Партнери в місті Київ: КП «Київкінофільм»


Медіапартнери фестивалю: Освіторія, Розумашки, Kolobok.ua, Теленеделя, RadioKids.Online, KinoFilms.ua, Нова Українська Школа, Мой Ребенок.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты
x